Zpět na výpis

Úžasná vila na útesu v Cipresse blízko San Rema

3 1 ano 10m
ID: IT1001

Exkluzivní vila u moře v Ligurii na prodej

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen pár kilometrů od světoznámého San Rema na ligurském pobřeží se nachází tato skvostná luxusní vila. Na trhu ojedinělá nemovitost s vlastním přístupem k moři, bazénem a krásným výhledem na moře.

POLOHA: Vila se nachází v Cipresse v oblasti Riviera di Ponente asi 130km od Janova a 200km od Torina. Hranice s Francií jsou vzdáleny pouze 40min jízdy, takže jednoduše dojedete i na Azurové pobřeží. Cipressa zaujímá idylické místo mezi horami a křišťálovým mořem. Ponentská riviéra se vyznačuje spíše pískovými plážemi různých barevných odstínů. Nedaleké San Remo je centrem zábavy známé díky hudebnímu festivalu.

POPIS NEMOVITOSTI: Vila představuje perfektní soulad mezi historií a moderním životním stylem. Historie vily sahá až do doby Sarecenů, kdy sloužila jako strážní věž. V posledních letech prošla kompletní rekonstrukcí tak, aby nabídla aktuálním majitelům maximální komfort a moderní technologické vybavení. Interiér se rozkládá na třech podlažích s celkovou vnitřní výměrou asi 255m2 plus sklep, který nabízí další úložný prostor. V přízemí je umístěna velká kuchyně s jídelnou, odkud vede schodiště jednak do sklepa a také do prvního patra. To disponuje prostorným obývacím pokojem, který poskytuje panoramatický výhled na moře. V druhém patře jsou pak dvě ložnice, dvě koupelny, šatna a příjemná terasa. K věži přiléhá další menší budova se samostatným vstupem, uvnitř které je ještě jedna ložnice a koupelna, ideální prostor pro správce nebo hosty. Další část obývacího prostoru se nachází v oddělené dependance o výměře asi 75m2, která je koncipována jako samostatný byt.

Dům a dependance jsou obklopeny pozemkem o ploše asi 4000m2, na němž najdete elegantní relaxační zónu s bazénem a terasovitou zahradou s příjemnými zákoutími. Ze zahrady vede cestička na kruhovou terasu na útesu, odkud je naprosto nádherný na západ slunce. Přímo u moře je pak další zóna ideální pro opalování a koupání. Nemovitost disponuje 4 parkovacími místy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247