Zpět na výpis

Útulný dům ve fantastické lokalitě, Trogir / Ciovo

2 ano 10m
ID: CH0088

Útulný dům ve fantastické lokalitě na jižní straně ostrova Čiovo, 20 minut od mezinárodního letiště. Ostrov Čiovo je rovněž v blízké vzdálenosti od města Trogir.

Čtěte více

16 519 750 Kč

650 000 €

552 814 £

733 918 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný a útulný dům se nachází v nádherné lokalitě, na jižní straně ostrova Čiovo. Toto klidné místo obklopené přírodou a lesy poskytuje jeden z nejlepších výhledů na otevřené moře. Od domu na pláž je to jen 10 m.

Pozemek s domem je obklopen kamennou zdí a železnou bránou u vchodu. Pozemek má přibližně 650 m2, zatímco dům se skládá ze 2 podlaží a má na každém patře přibližně 50 m2. V přízemí se nachází pěkně zařízená kuchyň, obývací pokoj, 1 ložnice a 1 koupelna a krásná krytá terasa s výhledem na moře. V 1. patře je jedna další ložnice, koupelna, prostorný obývací pokoj s jednou přistýlkou, ale hlavním rysem tohoto patra je balkon s ještě lepším výhledem na moře a okolní ostrovy. V přízemí terasy je staromódní krb a vpředu je prostorný dvůr s borovicemi, které poskytují stín po celý den. Celý dům je pěkně zařízený a ve skvělém stavu, i když byl postaven v roce 2010. Dům se nachází ve fantastická poloze, jedné z nejlepších na celém ostrově. Na střeše je 5 slunečních kolektorů, které jsou hlavním zdrojem energie a studnou s téměř 40 000 litry vody, která se nepoužívá pouze k pití. Nejlepší na tomto domě je, že poblíž není tolik sousedů, takže si majitelé mohou užít klidný a tichý pobyt, a to i po celý rok.

Malé centrum s vybavením je vzdálené 1 km a na mezinárodní letiště dojedete autem za 20 minut.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247