Zpět na výpis

Útulná rozložitá vila v oblasti Porto Cervo

6 1 ano 3 000m
ID: IT1026

Luxusní nemovitost v exkluzivním přístavu Porto Cervo na Sardinii

Čtěte více

81 378 000 Kč

3 300 000 €

2 945 490 £

3 183 180 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Uprostřed příjemné rezidenční čtvrti luxusních vil, v kopci nad exkluzivním Porto Cervo nabízíme k prodeji tuto pohádkovou vilu s bazénem a nádhernými výhledy na moře.

POLOHA: Porto Cervo je vyhledávané letovisko movité třídy z celého světa a jediné místo na světe, kde vlastní nemovitost více než 40 hlav států. Najdete zde butiky známých návrhářů, exkluzivní hotel Cervo a nejlepší restaurace. Moderní Porto Cervo tak, jak ho známe dnes, vzniklo v polovině 60. let, kdy Smaragdové pobřeží natolik uchvátilo prince Karima Aga Khana, že se rozhodl místo přeměnit na luxusní středisko. V roce 1967 zde založil Yacht Club Costa Smeralda a pověřil elitní evropské architekty s výstavbou rezortu a vil ve velmi osobitém stylu, který odráží historickou architekturu sardinského kraje Gallura a maurské prvky. Všechny domy silně souzní s okolní přírodou a přírodní elementy jsou často integrovány do architektury budov. Porto Cervo dnes už netvoří pouze přístav a krásné náměstí La Piazzetta, rezort se rozrostl do okolních kopců s mnoha nádhernými vilami s výhledem na moře.

POPIS NEMOVITOSTI:Tato osobitá vila byla nedávno plně zrenovována a nabízí ten nejvyšší standard bydlení s důrazem na moderní techniku, eleganci a soukromí. Dům je rozložen na dvou podlažích. V přízemí najdete velký obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni, jídelnu a 3 ložnice s vlastní koupelnou a vlastním vchodem zvenku. V prvním patře jsou umístěny další 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou a jedna s přímým přístupem k bazénu. Prostorná terasa a zahrada jsou ideální oázou pro relaxaci na sluníčku nebo ve stínu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528