Zpět na výpis

Útulná rozložitá vila v oblasti Porto Cervo

6 1 ano 3 000m
ID: IT1026

Luxusní nemovitost v exkluzivním přístavu Porto Cervo na Sardinii

Čtěte více

81 625 500 Kč

3 300 000 €

2 811 279 £

3 580 851 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Uprostřed příjemné rezidenční čtvrti luxusních vil, v kopci nad exkluzivním Porto Cervo nabízíme k prodeji tuto pohádkovou vilu s bazénem a nádhernými výhledy na moře.

POLOHA: Porto Cervo je vyhledávané letovisko movité třídy z celého světa a jediné místo na světe, kde vlastní nemovitost více než 40 hlav států. Najdete zde butiky známých návrhářů, exkluzivní hotel Cervo a nejlepší restaurace. Moderní Porto Cervo tak, jak ho známe dnes, vzniklo v polovině 60. let, kdy Smaragdové pobřeží natolik uchvátilo prince Karima Aga Khana, že se rozhodl místo přeměnit na luxusní středisko. V roce 1967 zde založil Yacht Club Costa Smeralda a pověřil elitní evropské architekty s výstavbou rezortu a vil ve velmi osobitém stylu, který odráží historickou architekturu sardinského kraje Gallura a maurské prvky. Všechny domy silně souzní s okolní přírodou a přírodní elementy jsou často integrovány do architektury budov. Porto Cervo dnes už netvoří pouze přístav a krásné náměstí La Piazzetta, rezort se rozrostl do okolních kopců s mnoha nádhernými vilami s výhledem na moře.

POPIS NEMOVITOSTI:Tato osobitá vila byla nedávno plně zrenovována a nabízí ten nejvyšší standard bydlení s důrazem na moderní techniku, eleganci a soukromí. Dům je rozložen na dvou podlažích. V přízemí najdete velký obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni, jídelnu a 3 ložnice s vlastní koupelnou a vlastním vchodem zvenku. V prvním patře jsou umístěny další 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou a jedna s přímým přístupem k bazénu. Prostorná terasa a zahrada jsou ideální oázou pro relaxaci na sluníčku nebo ve stínu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528