Zpět na výpis

Usedlost s restaurací v přírodním parku, Barão de São João

4
ID: PT0243

Nádherná usedlost s hlavní vilou, chatou a restaurací v parku Pine hood v Barão de São João se může pochlubit krásným výhledem do krajiny...

Čtěte více

35 371 000 Kč

1 400 000 €

1 198 367 £

1 492 007 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná usedlost s hlavní vilou, chatou a restaurací v parku Pine hood v Barão de São João se může pochlubit krásným výhledem do krajiny.

Nemovitost se skládá z velkého pozemku o ploše více než 68 000 m2 s příjezdovou cestou, která se dělí na východní příjezd vedoucí k restauraci a západní příjezd, který vede k vile.

Vila je umístěna na vyvýšeném místě, obklopená borovicemi, které poskytují soukromí. Skládá se z obývacího pokoje s krbem, vybavené kuchyně, 3 ložnic a 2 koupelen. K dispozici je střešní terasa s fantastickým 360º výhledem. Vila má dvojitá okna, ventilátor a reverzní klimatizaci instalovanou v obývacím pokoji a další 2 ventilátory ve dvou ložnicích.

Restaurace je strategicky umístěna v centrální a spodní části objektu, s prostorným parkovištěm, krytou terasou, otevřenou terasou s krásným výhledem na borovicový les táhnoucí se až k pobřeží a soukromou chatou pro majitele. V restauraci se nachází recepce, bar, jídelna, vinný sklípek, kuchyně, servisní část, sklad, 2 toalety pro klienty a sprcha pro zaměstnance.

Chata byla postavena jako ubytování pro majitele a personál restaurace. Interiér je velmi útulný s hliněnými dlaždicemi „Santa Catarina“, dřevěným stropem a trámy, otevřeným obývacím pokojem, jídelním koutem a kuchyní s centrálním ostrůvkem, velkou koupelnou s vanou, sprchou, bidetem a 2 samostatnými umyvadla, Dále je zde mezanin, který slouží jako ložnice.

Mezi další vybavení patří: vrt, podzemní ložisko plynu a sklad s různými samostatnými skladovacími jednotkami.

Tato nemovitost má velký potenciál díky své poloze s veškerým zázemím pro trvalého bydliště s restaurací a možností agroturistiky.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247