Zpět na výpis

Unikátní vila v Mexilhoeira Grande

4 13 700m
ID: PT0201

Unikátní vila postavena v typickém portugalském stylu nabízí jedinečný prostor a výhled do krajiny v Mexilhoeira Grande.

Čtěte více

96 772 788 Kč

3 888 800 €

3 284 330 £

4 180 069 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila s pozemkem o celkové ploše 4,4 ha je situována přímo na řece Arade, která vede k Atlantickému oceánu. Tato vila má dokonce vlastní soukromou pláž a heliport. Panství nabízí naprosté soukromí a bezpečnost. Přízemí domu je obklopeno terasami. Na západní straně je bazén a vířivka. Na jihu vily je terasová dlažba s modrou žulovou dlažbou. Na severu uvidíte převis podepřený pilíři vytesanými z mramoru. Uvnitř vily v přízemí se nachází prostorný obývací pokoj, kuchyň, jedna ložnice a tělocvična se saunou, šatnou a koupelnou. V prvním patře se nachází prostorné ložnice s vlastní koupelnou. Samozřejmostí je také klimatizace a podlahové vytápění.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247