Zpět na výpis

Unikátní vila v Mexilhoeira Grande

4 13 700m
ID: PT0201

Unikátní vila postavena v typickém portugalském stylu nabízí jedinečný prostor a výhled do krajiny v Mexilhoeira Grande.

Čtěte více

95 897 808 Kč

3 888 800 €

3 471 037 £

3 751 137 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila s pozemkem o celkové ploše 4,4 ha je situována přímo na řece Arade, která vede k Atlantickému oceánu. Tato vila má dokonce vlastní soukromou pláž a heliport. Panství nabízí naprosté soukromí a bezpečnost. Přízemí domu je obklopeno terasami. Na západní straně je bazén a vířivka. Na jihu vily je terasová dlažba s modrou žulovou dlažbou. Na severu uvidíte převis podepřený pilíři vytesanými z mramoru. Uvnitř vily v přízemí se nachází prostorný obývací pokoj, kuchyň, jedna ložnice a tělocvična se saunou, šatnou a koupelnou. V prvním patře se nachází prostorné ložnice s vlastní koupelnou. Samozřejmostí je také klimatizace a podlahové vytápění.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247