Zpět na výpis

Unikátní vila s výhledem na moře a na golf v Lagosu

4 1 ano
ID: PT0227

Unikátní designová vila s nádherným výhledem na pláž a nedaleké golfové hřiště. Velká okna a jihozápadní orientace prosvětlují luxusní prostorné místnosti…

Čtěte více

83 844 000 Kč

3 400 000 €

3 034 747 £

3 279 640 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato unikátní vila se nachází ve vyvýšené poloze a nabízí úžasný výhled na golfové hřiště a pláž Meia Praia poblíž města Lagos. Vila s jihozápadní orientací leží jen kousek pěšky od golfového resortu a byla navržena vítězi Pritzkerovy ceny, prestižního ocenění v oblasti architektury. Vila je již dokončena.

Plocha vily je 484 m2, plocha pozemku 2202 m2. V přízemí se nachází vstupní hala, obývací pokoj, jídelna, velkoryse řešená kuchyně a jedna ložnice s vlastní koupelnou a se vstupem na jihozápadně orientovanou terasu s bazénem. O patro níže se nacházejí další 3 ložnice, každá s vlastní koupelnou a vstupem na terasu. Vila je vybavena klimatizací a alarmem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247