Zpět na výpis

Unikátní vila s výhledem na moře a na golf v Lagosu

4 1 ano
ID: PT0227

Unikátní designová vila s nádherným výhledem na pláž a nedaleké golfové hřiště. Velká okna a jihozápadní orientace prosvětlují luxusní prostorné místnosti…

Čtěte více

84 099 000 Kč

3 400 000 €

2 896 470 £

3 689 362 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato unikátní vila se nachází ve vyvýšené poloze a nabízí úžasný výhled na golfové hřiště a pláž Meia Praia poblíž města Lagos. Vila s jihozápadní orientací leží jen kousek pěšky od golfového resortu a byla navržena vítězi Pritzkerovy ceny, prestižního ocenění v oblasti architektury. Vila je již dokončena.

Plocha vily je 484 m2, plocha pozemku 2202 m2. V přízemí se nachází vstupní hala, obývací pokoj, jídelna, velkoryse řešená kuchyně a jedna ložnice s vlastní koupelnou a se vstupem na jihozápadně orientovanou terasu s bazénem. O patro níže se nacházejí další 3 ložnice, každá s vlastní koupelnou a vstupem na terasu. Vila je vybavena klimatizací a alarmem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247