Zpět na výpis

Unikátní vila hned u pláže blízko Villasimius

13 1 ano 100m
ID: IT1038

Zcela jedinečná rezidence v terasovitém stylu hned nad úžasnou bílou pláží na jihu Sardinie

Čtěte více

135 987 500 Kč

5 500 000 €

4 740 883 £

5 813 419 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Impozantní rozložitá rezidence položená na scénickém místě nad mořem na jižním pobřeží Sardinie necelých 20km od městečka Villasimius a necelou hodinu od letiště v Cagliari.

Tato skvostná vila svou terasovitou strukturou efektivně využívá své polohy v kopci a nabízí tak úžasné otevřené výhledy na moře skoro ze všech místností. Nemovitost se nachází v exkluzivní rezidenční čtvrti s několika restauracemi a obchůdky v docházkové vzdálenosti. Nádherná pláž Spiaggia di Genn’e Mari je jednoduše přístupná příjemnou pěšinkou pár minut od domu. Vila také disponuje soukromým přístupem k útesům pod vilou.

Vilu tvoří 5 nezávislých apartmánů, každý se světlým obývacím pokojem a kuchyní a celkově 13 ložnic a 12 koupelen. Vila disponuje i společnými prostory včetně 2 bazénů, vířivky, 3 barbecue a několika teras ideálních pro společné večeře s nádhernými výhledy. Interiéry jsou vkusně a nadčasově zařízeny a nabízejí vysoký standard bydlení a maximální pohodlí. Nemovitost je také vhodná jako investice pro pronájem,

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528