Zpět na výpis

Unikátní vila hned u pláže blízko Villasimius

13 1 ano 100m
ID: IT1038

Zcela jedinečná rezidence v terasovitém stylu hned nad úžasnou bílou pláží na jihu Sardinie

Čtěte více

136 922 500 Kč

5 500 000 €

4 647 743 £

5 895 733 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Impozantní rozložitá rezidence položená na scénickém místě nad mořem na jižním pobřeží Sardinie necelých 20km od městečka Villasimius a necelou hodinu od letiště v Cagliari.

Tato skvostná vila svou terasovitou strukturou efektivně využívá své polohy v kopci a nabízí tak úžasné otevřené výhledy na moře skoro ze všech místností. Nemovitost se nachází v exkluzivní rezidenční čtvrti s několika restauracemi a obchůdky v docházkové vzdálenosti. Nádherná pláž Spiaggia di Genn’e Mari je jednoduše přístupná příjemnou pěšinkou pár minut od domu. Vila také disponuje soukromým přístupem k útesům pod vilou.

Vilu tvoří 5 nezávislých apartmánů, každý se světlým obývacím pokojem a kuchyní a celkově 13 ložnic a 12 koupelen. Vila disponuje i společnými prostory včetně 2 bazénů, vířivky, 3 barbecue a několika teras ideálních pro společné večeře s nádhernými výhledy. Interiéry jsou vkusně a nadčasově zařízeny a nabízejí vysoký standard bydlení a maximální pohodlí. Nemovitost je také vhodná jako investice pro pronájem,

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528