Zpět na výpis

Unikátní pečlivě zrenovovaný byt v historickém jádru Ostuni s panoramatickou terasou

2
ID: IT0674

Jedinečný byt v historické části Ostuni v jižní Itálii jen 15min of moře

Čtěte více

8 653 750 Kč

350 000 €

301 693 £

369 945 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost koupě tohoto vskutku unikátního bytu v historické části městečka Ostuni, které je právem nazýváno perlou Apulie. Ostuni má jednak nezapomenutelnou atmosféru a naleznete zde typicky apuljské restaurace a obchůdky, je také vzdáleno pouze 15min jízdy k moři (7km), takže nemovitost je ideální pro ty, kteří ocení kombinaci měststkého ruchu a bezprosřední blízkosti pláže. Byt najdete v historické části města ve mezi spletí typických kamenných uliček. Byt má vlastní vchod z ulice a rozprostírá se přes dvě podlaží. Celková užitná plocha je 70m2 plus 50m2 zabírá úžasná terasa s panoramatickým výhledem na typické apuljské vesničky, táhnoucí se až k moři. Terasa jen láká k posezení, večírkům a večeřím al fresco s rodinnou či přáteli. Uvnitř nalezneme stylový obývací pokoj s jídelnou, kuchyni, 2 ložnice a 2 koupelny. Nemovitost prošla velmi citlivou renovací v roce 2019, kdy byly zachovány typicky apulijské prvky a interiér dokončen ve světlém velmi elegantním a vkusném stylu. Apartmán je díky své jedinečnosti ideální na turistický pronájem. Ostuni se nachází 82km od letiště v Bari a 37 km od letiště v Brindisi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247