Zpět na výpis

Unikátní designová vila s nezapomenutelným výhledem v Ligurii

4
ID: IT0684

Super luxusní vila v Ligurii s nezapomenutelným výhledem

Čtěte více

61 650 000 Kč

2 500 000 €

2 231 432 £

2 411 500 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vyjímečná designová vila v kopcích nad Alassio s nezapomenutelným výhledem na středozemní moře a krajinu Riviéry. Tato nadčasová vila v minimalistickém elegantním stylu a bíle barvě je opravdovou královnou Riviéry. Rozkládá se impozantně v kopcích nad atrtaktivním městečkem Alassio a vyznačuje se samými superlativy - samozřejmostí je velký prostor kolem 250m2, upravená terasovitá zahrada nabízející úžasné výhledy ze svých mnoha zákoutích a moderní luxusní vybavení. Kontaktujte nás pro více informací.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247