Zpět na výpis

Třípokojový byt s panoramatickou terasou v Alassiu

2 ano 50m
ID: IT1100

Krásný citlivě zrekonstruovaný byt v historické budově se nachází nedaleko pláže. Využít můžete terasu s nádherným výhledem na moře a okolní zeleň.

Čtěte více

19 477 450 Kč

790 000 €

689 370 £

780 847 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Třípokojový apartmán s panoramatickou terasou, která nabízí velkolepý výhled na moře a okolní zeleň v Alessiu. Byt se nachází v historické budově a prošel rekonstrukcí s citlivými úpravami.

Byt se skládá ze vstupní chodby, která vede do velkého světlého obývacího pokoje s kuchyní. Z kuchyně se vstupuje na boční terasu. Apartmán má dvě ložnice, jednu dvoulůžkovou s vlastní koupelnou a šatnou, druhou zařízenou dvěma samostatnými lůžky. Obě místnosti mají vstup na druhý balkón. Nechybí samozřejmě koupelna s oknem. Moderní systém vytápění a chlazení je řízen domácí jednotkou, která zajišťuje kontrolu i na dálku. Nemovitost doplňuje střešní terasa, ze které je nádherný výhled a je vhodná na grilování a stolování.

Alassio je elegantní město plné života. Téměř čtyřkilometrová písečná pláž, elegantní vily v kopcích a živé ulice dělají z tohoto městečka atraktivní lokalitu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247