Zpět na výpis

Světlý třípokojový byt 20 m od moře v Alassiu

2 ano 20m
ID: IT1099

Světlý třípokojový byt po rekonstrukci s výhledem na moře a jen 20 metrů od pláže v rušném turistickém městečku, které je ideální pro milovníky pláží i zábavy.

Čtěte více

17 011 950 Kč

690 000 €

602 108 £

682 006 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný světlý třípokojový byt pouhých 20 metrů od moře. Byt je kompletně zrekonstruovaný s výhledem na moře ve čtvrtém patře budovy s výtahem jen pár metrů od promenády. Poloha bytu je výhodná nejen blízkostí pláže, ale také ke všem službám jako jsou supermarkety nebo MHD.

Ve vstupní chodbě je velká šatní skříň. Dále vstupujeme do světlého a prostorného obývacího pokoje, kde je umístěná otevřená kuchyně. Následuje dvojlůžkový a jednolůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem a vanou. Byt má vytápění s klimatizací a patří k němu garáž.

Alassio je ideální destinací pro ty, kteří milují písečné bílé pláže s mělkým mořským dnem. Kromě pláží má ale Alessio také co nabídnout v oblasti historie, kultury a sportovního vyžití.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247