Zpět na výpis

Světlý apartmán v rezidenci s bazénem v Porto Pozzo

2 1 ano 300m
ID: IT1146

Světlý apartmán v Porto Pozzo v rezidenci s bazénem jen pár kroků od pláže

Čtěte více

7 323 950 Kč

290 000 €

244 392 £

315 756 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Ve vyvýšené poloze v malé pobřežní vesničce Porto Pozzo nedaleko oblíbeného střediska Santa Teresa Gallura na severu Sardinie se nachází tento atraktivní světlý apartmán. Krásné písčité pláže jsou vzdáleny jen pár minut chůze. Jednotka je umístěna v příjemné rezidenci se společným bazénem. Vzdušný apartmán se nachází v přízemí rezidence a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic, koupelny a spíže. Zastřešená veranda má vstup na malou soukromou přední zahrádku a manželská ložnice zase na druhou zahrádku směrem k bazénu. V ceně apartmánu je zahrnuto parkovací místo a sklípek. Letiště v Olbii je vzdáleno 60km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528