Zpět na výpis

Světlý apartmán v nadčasovém stylu v Cinque Terre

1
ID: IT0791

Vkusně zrenovovaný apartmán na prodej na jedinečném místě v okouzlující oblasti Cinque Terre...

Čtěte více

7 891 200 Kč

320 000 €

285 623 £

308 672 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný se vkusem a elegancí zrenovovaný apartmán na jedinečném místě v Cinque Terre v Ligurii na prodej. Nemovitost se nachází v lokalitě La Pianca u romantického městečka Vernazza s malým přístavem a malebným náměstím s restauracemi. Apartmán je situován nedaleko stezky, která spojuje všech 5 městeček Cinque Terre a asi 10min autem od pláže.

Tento světlý a vzdušný byt o výměře asi 70m2 se nachází v přízemí a disponuje soukromým vstupem. Parkování je možné asi 300m od domu. Interiér se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyní, ložnice a koupelny se sprchou. Byt je zařízen v jednoduchém minimalistickém stylu v neutrálních barvách. Byt je k prodeji bez vybavení a nábytku. Patří k němu také malá zahrádka o asi 10m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247