Zpět na výpis

Světlý apartmán v nadčasovém stylu v Cinque Terre

1
ID: IT0791

Vkusně zrenovovaný apartmán na prodej na jedinečném místě v okouzlující oblasti Cinque Terre...

Čtěte více

7 924 800 Kč

320 000 €

270 462 £

342 842 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný se vkusem a elegancí zrenovovaný apartmán na jedinečném místě v Cinque Terre v Ligurii na prodej. Nemovitost se nachází v lokalitě La Pianca u romantického městečka Vernazza s malým přístavem a malebným náměstím s restauracemi. Apartmán je situován nedaleko stezky, která spojuje všech 5 městeček Cinque Terre a asi 10min autem od pláže.

Tento světlý a vzdušný byt o výměře asi 70m2 se nachází v přízemí a disponuje soukromým vstupem. Parkování je možné asi 300m od domu. Interiér se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyní, ložnice a koupelny se sprchou. Byt je zařízen v jednoduchém minimalistickém stylu v neutrálních barvách. Byt je k prodeji bez vybavení a nábytku. Patří k němu také malá zahrádka o asi 10m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247