Zpět na výpis

Stylový venkovský dům po rekonstrukci, Parragil

4 1 ano
ID: PT0250

Stylový venkovský dům po zdařilé rekonstrukci nabídce pohodlí a krásný výhled na okolní krajinu a moře, to je vše jen pár minut jízdy od všech služeb...

Čtěte více

21 024 750 Kč

850 000 €

724 117 £

922 340 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nemovitost, která se nachází v kopcích jen několik minut od Loulé, Boliqueime a severně od Vilamoury, byla nedávno zrekonstruována za použití pouze vysoce kvalitních materiálů, a má krásný výhled na okolní krajinu a vzdáleně i na moře.

Nemovitost je siutována na pozemku o rozloze 919 m2 s příjezdovou cestou s automatickou bránou, po níž se dostanete k parkovací ploše s minimalistickou fontánou. Vila má plochu cca 154 m2 a sestává z obývacího pokoje s krbem a plně vybavené kuchyně se spotřebiči Siemens s přímým vstupem na krytou terasu s grilem. V přízemí se nachází také toaleta pro hosty a 2 ložnice s vestavěnými skříněmi a přímým vstupem na terasu. Dřevěné schody vedou do hlavní ložnice s vlastní koupelnou v prvním patře s velkou, slunnou terasou, která nabízí panoramatický výhled na krajinu až k moři.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247