Zpět na výpis

Střešní penthouse v Bergeggi s dechberoucím výhledem na moře

2 ano
ID: IT1121

Moderní apartmán s obrovskou terasou s jedinečným výhledem na ligurské pobřeží

Čtěte více

13 567 775 Kč

545 000 €

460 549 £

584 214 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jedinečná příležitost ke koupi krásného střešního apartmánu v oblasti Bergeggi v Ligurii. Bergeggi je klidné letovisko asi 90km západně od Janova, kde najdete úžasné pláže a příjemnou atmosféru s mnoha restauracemi a kavárnami. Tento střešní apartmán nabízí vzdušné prostory a moderní zařízení. Najdete zde velkoryse řešený obývací pokoj, moderně vybavenou kuchyni, 2 ložnice a 2 pěkné koupelny. Hlavním lákadlem je samozřejmě obrovská terasa s nekonečným výhledem na moře a pobřeží Riviery di Ponente. K apartmánu dále patří parkovací místo v garáži.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528