Zpět na výpis

Středomořská vila s krásným výhledem na moře

3 ano
ID: IT1257

Středomořská vila v nádherné poloze s panoramatickým výhledem na moře v prestižní rezidenční oblasti na Sardinii, jen pár kroků od křišťálově čistého moře...

Čtěte více

13 651 200 Kč

540 000 €

454 510 £

590 169 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná, velmi světlá polovina dvojdomku se nachází jen pár kroků od moře v nádherném okolí Portobello di Gallura.

Portobello di Gallura je jedno z nejexkluzivnějších turistických letovisek na Sardinii. Nachází se asi 20 minut jízdy autem od Santa Teresa di Gallura na severozápadním pobřeží. Rezidenční park Portobello, založený v 60. letech, je tvořen prestižními vilami obklopenými středomořskou zelení. Vstup do areálu je možný pouze dvěma vchody hlídanými 24 hodin denně, je povolen pouze majitelům a pozvaným osobám. V okolí je několik krásných pláží.

Vila (140 m2) navržená a postavená tak, aby zajistila maximální pohodlí a funkčnost, sestává z jídelny, obývacího pokoje s krbem, kuchyně, 3 velkých ložnic a 2 koupelen. Vila má několik teras s verandami, soukromou zahradu s nádherným výhledem na moře a parkovací místo. Velká okna a posuvné skleněné dveře skvěle prosvětlují vnitřní prostory. Atmosféru dokreslují velkorysé venkovní prostory s nádherným panoramatickým výhledem.Vila se nachází pár metrů od nádherného křišťálově čistého moře a pláže.<úp>

Pozemek, na kterém vila stojí, má rozlohu 1300 m2 je porostlý převážně středomořskými rostlinami a křovinami.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247