Zpět na výpis

Starobylý statek po rekonstrukci, Arcevia

5
ID: IT1227

Starobylá usedlost po citlivé rekontrukci s pozemkem s olivovníky a duby v půvabném kraji Marche a s krásným výhledem do krajiny...

Čtěte více

17 177 550 Kč

690 000 €

583 080 £

739 646 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Decentně zrekonstruovaný starobylý statek se nachází v klidném prostředí kopců regionu Marche.

V přízemí se skládá z obývacího pokoje s krbem, kuchyně, jídelny, pracovny, koupelny a prádelny; velké prosklené dveře umožňují vstup na zahradu a terasu. V prvním patře, kam vede vnitřní schodiště, se nachází 5 pokojů, 2 koupelny, technická místnost a velká hala. Z hlavní ložnice se vystupuje do věžičky, z jejíhož 11 oken je 360stupňový výhled.

Nemovitost doplňuje 2,6 hektaru zemědělské půdy osázené staletými duby a 25 olivovníky. Na pozemku se nachází také dvoupodlažní stodola o rozloze více než 100 m2, kterou lze přestavět na dva miniapartmány pro hosty.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846