Zpět na výpis

Vila v Ligurii s bazénem a úchvatným pohledem na moře

4 ano 1 400m
ID: IT0742

Skvostná vila v Ligurii s nezapomenutelným výhledem na moře se spa a bazénem

Čtěte více

24 423 300 Kč

990 000 €

842 125 £

1 058 798 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila v Ligurii v oblasti Marina di Andora s bazénem a jedinečným výhledem na moře. Tato elegantní vila v moderním a nápaditém stylu se nalézá ve vyvýšené pozici v prestižní lokalitě Rollo nedaleko přímořského rezortu Marina di Andora. Hned dole pod kopcem, na kterém se vila nachází, je krásná pláž. Vila je obklopena zelení a nabízí skvostné pohledy na moře. Je rozložena na třech podlažích. Vstup ze silnice je v přízemí, kde se také nalézá prostorná terasa, napůl zastřešená, která je ideálním místem pro relaxaci na sluníčku nebo večeře al-fresco. Většinu tohoto patra zabírá prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou v ultramoderním stylu. Kuchyně je vybavena luxusními spotřebiči italské výroby. Dále je zde také koupelna. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde se nalézají dvě velké ložnice s přístupem na střešní terasu. V prosvětleném suterénu najdete další 2 ložnice, koupelnu, prádelnu, velkou spíž a krásné spa s vnitřním jacuzzi. K nemovitosti patří terasovitá zahrada a malý infinity bazén s nezapomenutelným výhledem na moře. Oblast Andory je jedním z nejkrásnějších míst Ligurie - v blízkosti můžete navštívit další krásná městečka jako například Alassio nebo Imperia. Francouzská riviera je jen hodinu jízdy autem, takže dostupnost je také přes letiště v Nice. Z Prahy se do Andory dostanete asi za 11 hodin jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247