Zpět na výpis

Rustikální dům s bazénem u Loro Piceno

3 1
ID: IT0975

Krásný dům v perfektním stavu s bazénem jen 30min jízdy od pláže...

Čtěte více

8 282 875 Kč

335 000 €

288 763 £

354 090 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní venkovský dům s bazénem nacházející se mezi krásnými městy Loro Piceno a Mogliano v srdci regionu Le Marche. Prostorná nemovitost v perfektním stavu obklopená nezkaženou přírodou.

LOKALITA: Dům je strategicky umístěn u málo frekventované silnice asi 1km od centra s obchody. Loro Piceno se nachází na vrcholu mírně se svažujícího kopce, v oblasti mezi Maceratou a San Ginesio, jižně od řeky Fiastra. Historické centrum zůstalo prakticky nedotčené a dominuje mu zámek Brunforte. Okolní příroda nabízí rozmanité příležitosti sportovního vyžití, ať už jde o procházky, pěší turistiku, horská kola nebo jiné aktivity. Pláže jsou vzdáleny pouhých 30min jízdy. Tato lokalita je ideální pro objevování zajímavých míst v Le Marche včetně národních parků Rivera del Conero a Monti Sibillini nebo papežského sídla Urbino, ale jednoduše dojedete také do historických měst v Umbrii jako Perugia, Gubbio a Assisi. Z Prahy se sem dostanete asi za necelých 12h a z Brna za 11h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Elegantní dům disponuje vnitřní výměrou asi 170m2 a příjemnými vzdušnými místnostmi. Prošel kompletní rekonstrukcí a všechno zařízení je v nejlepším stavu. Na zahradě o rozloze 600m2 je umístěn bazén a rostou zde olivovníky. Nemovitost je rozložena na třech podlažích následovně. V přízemí se nachází vstupní hala, obývací pokoj s krbem, kuchyně, studovna, spíž a koupelna se sprchou. V prvním patře jsou dvě ložnice a koupelna se sprchou plus spíž a na půdě další ložnice/studovna o výměře asi 32m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247