Zpět na výpis

Rustikální dům s bazénem u Loro Piceno

3 1
ID: IT0975

Krásný dům v perfektním stavu s bazénem jen 30min jízdy od pláže...

Čtěte více

8 336 475 Kč

335 000 €

282 928 £

360 091 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní venkovský dům s bazénem nacházející se mezi krásnými městy Loro Piceno a Mogliano v srdci regionu Le Marche. Prostorná nemovitost v perfektním stavu obklopená nezkaženou přírodou.

LOKALITA: Dům je strategicky umístěn u málo frekventované silnice asi 1km od centra s obchody. Loro Piceno se nachází na vrcholu mírně se svažujícího kopce, v oblasti mezi Maceratou a San Ginesio, jižně od řeky Fiastra. Historické centrum zůstalo prakticky nedotčené a dominuje mu zámek Brunforte. Okolní příroda nabízí rozmanité příležitosti sportovního vyžití, ať už jde o procházky, pěší turistiku, horská kola nebo jiné aktivity. Pláže jsou vzdáleny pouhých 30min jízdy. Tato lokalita je ideální pro objevování zajímavých míst v Le Marche včetně národních parků Rivera del Conero a Monti Sibillini nebo papežského sídla Urbino, ale jednoduše dojedete také do historických měst v Umbrii jako Perugia, Gubbio a Assisi. Z Prahy se sem dostanete asi za necelých 12h a z Brna za 11h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Elegantní dům disponuje vnitřní výměrou asi 170m2 a příjemnými vzdušnými místnostmi. Prošel kompletní rekonstrukcí a všechno zařízení je v nejlepším stavu. Na zahradě o rozloze 600m2 je umístěn bazén a rostou zde olivovníky. Nemovitost je rozložena na třech podlažích následovně. V přízemí se nachází vstupní hala, obývací pokoj s krbem, kuchyně, studovna, spíž a koupelna se sprchou. V prvním patře jsou dvě ložnice a koupelna se sprchou plus spíž a na půdě další ložnice/studovna o výměře asi 32m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247