Zpět na výpis

Reprezentativní vila v Bordigheře s infinity bazénem

5 1 ano
ID: IT1205

Exkluzivní panoramatická vila po kompletní rekonstrukci v horách nad městem Bordighera na italské riviéře

Čtěte více

101 060 000 Kč

4 000 000 €

3 423 906 £

4 262 876 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jedinečná luxusní vila s bazénem na panoramatickém místě nad mořem nacházející se na prestižním místě blízko Bordighery na italské riviéře. Exkluzivní nemovitost, u které se snoubí italský design, nadčasová elegance a jedinečná poloha uprostřed nádherné přírody.

Bordighera je živý přístav nacházející se v provincii Imperia pouhých 15km od hranic s Francií. Je součástí Italské riviéry, respektive její západní části Riviery di Ponente. Bordighera je vzdálená přibližně 155km západně od Janova, ale jednoduše se sem také dostanete z letiště z francouzské Nice (45min), případně letiště pro soukromá letadla v Albenze (1h). Marina v Bordigheře je vzdálena 3.5km. Z Prahy sem dojedete asi za 12h, z Brna za 13h30.

Tato vila zasazená do středomořské zeleně, která kontrastuje s azurovou barvou moře, se rozkládá na ploše o celkové výměře asi 520m2 a prošla kompletní rekonstrukcí s velkým důrazem na detail a harmonické spojení vnitřního prostoru s venkovní přírodou. Zahradě o rozloze asi 5000m2 dominuje bazén ve stylu infinity, relaxační plocha a udržovaný trávník, na kterém rostou olivovníky a palmy. V přízemí vily se rozkládá velký obývací pokoj s jídelním koutem orientovaným do zahrady a velkými okny s výhledem na nekonečné moře. Velká designová kuchyně je kompletně vybavena nejlepšími spotřebiči a také nabízí nádherné výhledy. Dále v přízemí najdeme ložnici, pracovnu a tři koupelny/WC. Nápadité vnitřní schodiště vede z obývacího pokoje do prvního patra, které tvoří 3 velké ložnice, 3 koupelny, velká terasa a šatna. V suterénu se pak nachází garáž pro dvě auta, prádelna, sklípek a luxusní wellness.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528