Zpět na výpis

Půvabná farma po rekonstrukci jen 12km od moře u Morro d'Oro

10 1 12 000m
ID: IT1360

Rozlehlý statek s bazénem jen 10km od jaderských pláží v Abruzzu

Čtěte více

17 820 000 Kč

720 000 €

613 130 £

779 698 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Rozlehlý statek o výměře 500m2 s 10 ložnicemi je úchvatně zasazen mezi olivovými háji a vinicemi regionu Abruzzo jen 12km od pobřeží Jadranu a poskytuje nádherné pohledy na městečko Morro d'Oro a hory. Původní statek byl zcela zrekonstruován se zachování tvaru a rustikálních prvků. Dům je v současné době využíván jako ubytovací zařízení. V prvním patře se nachází vstupní chodba, 4 garsoniéry, kuchyně, koupelna, tří dvoulůžkové pokoje s koupelnou a prostornou terasou. V přízemí je velká dvouúrovňová restaurační místnost, pracovna a koupelna se dvěma samostatnými toaletami, garsonka se 4 lůžky a koupelnou a 2 ložnice s koupelnou. Z předsíně se vchází do kuchyně, na kterou navazuje spíž a koupelna. Přízemí doplňuje sklep a technická místnost. Od vchodu vede úzká příjezdová cesta k bazénu o velikosti cca 70 m2, který je obklopen okrasnými rostlinami, olivovníky a ovocnými stromy. K nemovitosti patří pozemek o rozloze cca 19 000 m2, který je také užíván na ubytování ve stylu "glamping". Při rekonstrukci byl kladen velký důraz na kvalitní materiály a pozornost k detailu, což se odráží ve vysokém standardu dokončení a elegantním stylu.

Region Abruzzo se nachází v jižní Itálii a je ideálním místem pro milovníky přírody, ale také pro ty, kteří si chtějí užít kulturní a historické památky. Abruzzo je známé svými národními parky, které nabízejí nekonečné možnosti pro pěší turistiku, horskou cyklistiku a pozorování divoké zvěře. Gran Sasso, nejvyšší hora Apenin nabízí skvělé možnosti pro horolezectví, ale i lyžování. Zkrátka nepřijdou ani návštěvníci, kteří vyhledávají klasickou dovolenou u moře. Nejoblíbenějšími přímořskými letovisky jsou Pescara a Vasto, které lemují dlouhé písečné pláže. Za prohlídku také stojí historická města Teramo, Chieti nebo vesnička Santo Stefano di Sessanio.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528