Zpět na výpis

Půlka dvojdomku v rezidenční čtrvti Marina Velca Golf nedaleko moře

2 ano 1 500m
ID: IT0741

Půlka dvojdomku nedaleko moře a letiště v Římě v hlídané rezidenční zóně

Čtěte více

7 616 625 Kč

285 000 €

260 246 £

337 243 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji polovinu dvojdomku, který se nalézá uvnitř rezidenční zóny Marina Velca, kousek od města Tarquinia a jen 1.5km od moře. Vzdálenost od letiště v Římě je asi 1 hodina jízdy, z Prahy sem dojedete asi za 13 hodin. Marina Velca je klidná vilová čtvrť s hlídaným přístupem hned u golfového hřiště a v bezprostřední blízkosti krásných pláží. Tato nedávno zrekonstruovaná nemovitost se rozkládá na dvou podlažích a patří k ní zahrádka o výměře 340m2 vybavená zavlažovacím zařízením. Dvě venkovní verandy nabízejí ideální prostor k relaxaci. V přízemí naleznete prostorný obývací pokoj s krbem, velkou moderní kuchyni s východem na verandu a spižírnu s úložným prostorem. Je zde také toaleta s oknem. V prvním patře se nachází prosluněná manželská ložnice s východem na venkovní terasu o výměře 23m2 a en-suite koupelnou se sprchou, další ložnice s koupelnou a druhou terasou. Nemovitost je stylově vybavena v moderním elegantním stylu. Dům má dvojité okenice, klimatizaci a protikomárové sítě. Dům byl nedávno plně rekonstruován a je teď připraven k nastěhování. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají bezstarostnou nemovitost na prázdniny u moře. Díky umístění uvnitř hlídané zóny je zde velmi bezpečno a společné okolní prostory výborně udržovány po celý rok.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247