Zpět na výpis

Půlka dvojdomku v rezidenční čtrvti Marina Velca Golf nedaleko moře

2 ano 1 500m
ID: IT0741

Půlka dvojdomku nedaleko moře a letiště v Římě v hlídané rezidenční zóně

Čtěte více

7 046 625 Kč

285 000 €

245 664 £

301 241 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji polovinu dvojdomku, který se nalézá uvnitř rezidenční zóny Marina Velca, kousek od města Tarquinia a jen 1.5km od moře. Vzdálenost od letiště v Římě je asi 1 hodina jízdy, z Prahy sem dojedete asi za 13 hodin. Marina Velca je klidná vilová čtvrť s hlídaným přístupem hned u golfového hřiště a v bezprostřední blízkosti krásných pláží. Tato nedávno zrekonstruovaná nemovitost se rozkládá na dvou podlažích a patří k ní zahrádka o výměře 340m2 vybavená zavlažovacím zařízením. Dvě venkovní verandy nabízejí ideální prostor k relaxaci. V přízemí naleznete prostorný obývací pokoj s krbem, velkou moderní kuchyni s východem na verandu a spižírnu s úložným prostorem. Je zde také toaleta s oknem. V prvním patře se nachází prosluněná manželská ložnice s východem na venkovní terasu o výměře 23m2 a en-suite koupelnou se sprchou, další ložnice s koupelnou a druhou terasou. Nemovitost je stylově vybavena v moderním elegantním stylu. Dům má dvojité okenice, klimatizaci a protikomárové sítě. Dům byl nedávno plně rekonstruován a je teď připraven k nastěhování. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají bezstarostnou nemovitost na prázdniny u moře. Díky umístění uvnitř hlídané zóny je zde velmi bezpečno a společné okolní prostory výborně udržovány po celý rok.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247