Zpět na výpis

Prostorné panství s licencí pro agroturistiku, Verona

6 1 134 000m
ID: IT0626

Prostorné panství sloužící jako penzion s depandancí k dalšímu využití, welness a italskou licencí pro agroturistiku nedaleko Verony…

Čtěte více

86 537 500 Kč

3 500 000 €

3 016 926 £

3 699 449 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji nádhernou venkovskou vilu s depandancí, pozemkem a welness prostory ve vynikajícím stavu. Nemovitost se nachází 20 minut jízdy jižně od Verony směrem k Mantově a její rekonstrukce proběhla v letech 2013/2014. Vilu obklopuje pozemek se zemědělskou půdou o rozloze 150 000 m2. V současné době nemovitost slouží jako penzion, ale lze ji využíti jako velký rodinný dům, nebo letní rezidenci. Italská licence pro agroturistiku zajišťuje možnost jednotlivé pokoje pronajímat a získat tím nejen příjem z turistického pronájmu, ale i různé daňové výhody. Na vyžádání vám rádi poskytneme bližší informace. K dispozici jsou zde 4 krytá a několik nekrytých parkovacích míst. Užitná plocha domu činí 830 m2 +85 m2 sklep. Vstup do domu vede přes okouzlující atrium. Vstupní salon je opatřen bílou lesklou podlahou a zabudovanými bodovými světly ve stropě, která se odrážejí od lesklého povrchu podlahy a vytváří maximálně luxusní dojem. To vše je sladěné s hnědými dřevěnými sloupy, které dodávají interiéru slavnostní a ojedinělou atmosféru. Nachází se zde bar a velká bílá kamna zdobená majolikou. V přízemí najdete obývací pokoj, 1 studio s toaletou, které se v současné době používá jako kancelář, kuchyň a další prostornou místnost s výhledem na prosklenou lodžii, která slouží v současnosti jako jídelna. Zde také najdete otevřený krb, který slouží jako gril a pec na pizzu. V této místnosti dominuje vysoký zkosený trámový strop a celoplošné prosklené dveře vedoucí do zahrady. V prvním patře se otevírá velká galerie obývacího pokoje s výhledem do jídelny a elegantní knihovnou, která se může pyšnit sbírkou stovek starých hudebních nástrojů z celého světa, všechny krásné a hodnotné. Dále zde najdete celkem 4 ložnice s koupelnami, které lze využít i jako pronájem turistům. Z venku je přes dřevěné schodiště přístupný samostatný apartmán se soukromým vchodem, který se skládá ze dvou pokojů a koupelny. K nemovitosti patří i nevyužitá depandance, díky které můžete rozšířit užitnou plochu až o 400 m2. Wellness prostor je úžasný – relaxovat můžete ve velké vířivce pro šest osob, je zde sauna a turecký hammam, bazén Kneipp, sprchy a WC. Venkovní plocha je doslova fantastická. Najdete tu nádherný bazén a velkou travnatou plochu pro různé sporty s venkovní dráhou na italskou obdobu bowlingu. Po technické stránce je nemovitost vybavena novou dvouplášťovou tepelně izolovanou střechou. Jak je vidět na leteckých snímcích, nemovitost je izolovaná v kultivované krajině. Jedná se o krásné a klidné panství obklopené poli, loukami a lesy v centru italské krajiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247