Zpět na výpis

Prostorná vila s nádherným výhledem na moře, Montignoso

3 ano
ID: IT1111

Vila na prodej jen 10 minut jízdy od moře a od slavného letoviska Forte dei Marmi okouzlí především naprosto nepřekonatelným výhledem do kraje a na moře...

Čtěte více

39 832 000 Kč

1 600 000 €

1 352 071 £

1 715 122 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná a velkoryse řešená vila se nachází v půvabné oblasti v prvních kopcích ve Versilii u městečka Montignoso. Díky své poloze má krásný výhled na okolí a na moře. Od věhlasného letoviska Forte dei Marmi, stejně jako od moře, je vila vzdálená pouhých 10 minut jízdy autem. Letiště v Pise je dostupné během 50 minut, na letiště ve Florencii se dostanete za 70 minut.

Plocha vily je 387 m2, plocha pozemku 5000 m2. Pozemek je dobře udržovaný a porostlý typickými středomořskými rostlinami a dřevinami – jsou zde ovocné stromy, olivovníky nebo palmy. Na zahradě je možné vybudovat bazén.

Vila sestává z hlavní obytné části a taverny. Hlavní obytná část má obývací pokoj s výhledem na moře, kuchyň, koupelnu a 2 verandy s výhledem na moře, o patro výše jsou 3 ložnice se 2 koupelnami a soukromými terasami. Taverna se nachází v nejnižším patře a je používána jako apartmán pro hosty nebo zaměstnance.

Na pozemku je také zděná přístavba, která je v současné době rozestavěná.

K dispozici je parkovací plocha až pro 8 automobilů a dvojgaráž. Vila je vybavena alarmem.

Poblíž zadní strany domu je vedeno elektrické vedení.

Cena je k jednání a předpokládá se i možnost větší slevy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247