Zpět na výpis

Prostorná vila s nádherným výhledem na moře, Montignoso

3 ano
ID: IT1111

Vila na prodej jen 10 minut jízdy od moře a od slavného letoviska Forte dei Marmi okouzlí především naprosto nepřekonatelným výhledem do kraje a na moře...

Čtěte více

39 448 000 Kč

1 600 000 €

1 396 192 £

1 581 462 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná a velkoryse řešená vila se nachází v půvabné oblasti v prvních kopcích ve Versilii u městečka Montignoso. Díky své poloze má krásný výhled na okolí a na moře. Od věhlasného letoviska Forte dei Marmi, stejně jako od moře, je vila vzdálená pouhých 10 minut jízdy autem. Letiště v Pise je dostupné během 50 minut, na letiště ve Florencii se dostanete za 70 minut.

Plocha vily je 387 m2, plocha pozemku 5000 m2. Pozemek je dobře udržovaný a porostlý typickými středomořskými rostlinami a dřevinami – jsou zde ovocné stromy, olivovníky nebo palmy. Na zahradě je možné vybudovat bazén.

Vila sestává z hlavní obytné části a taverny. Hlavní obytná část má obývací pokoj s výhledem na moře, kuchyň, koupelnu a 2 verandy s výhledem na moře, o patro výše jsou 3 ložnice se 2 koupelnami a soukromými terasami. Taverna se nachází v nejnižším patře a je používána jako apartmán pro hosty nebo zaměstnance.

Na pozemku je také zděná přístavba, která je v současné době rozestavěná.

K dispozici je parkovací plocha až pro 8 automobilů a dvojgaráž. Vila je vybavena alarmem.

Poblíž zadní strany domu je vedeno elektrické vedení.

Cena je k jednání a předpokládá se i možnost větší slevy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247