Zpět na výpis

Projekt luxusního venkovského domu s bazénem, údolí Pillersee

4 1
ID: AT0097

Projekt luxusního venkovského domu v údolí Pillersee blízko Saalbach-Hinterglemm Skicircus. Nádherná lokalita, skvělé materiály a moderní alpský design...

Čtěte více

30 618 750 Kč

1 250 000 €

1 043 868 £

1 430 783 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Realizace projektu na výstavbu tohoto luxusního venkovského domu má být uskutečněna v krásné obci St. Ulrich am Pillersee. Tento dům by se měl stát ideálním útočištěm pro toho, kdo hledá odpočinek, ponoření do sebe sama, mír a klid. Údolí Pillersee ohraničuje na východě pohoří Loferer Steinberge a západní úpatí pohoří Leoganger Steinberge, na jihu pak Kitzbühelské Alpy. Toto místo tak nabízí rozmanitou škálu horských zážitků a je skvělé pro skutečné milovníky přírody. Velkou výhodou je krátká dojezdnost do Fieberbrunnu, odkud je možný přístup k rozsáhlé oblasti Saalbach-Hinterglemm Skicircus. Díky nádhernému výhledu na pohoří Loferer Steinberge nabízí tato lokalita ideální podmínky pro okouzlující venkovský dům v moderním alpském stylu. Podle dobře promyšleného projektu je předpokládaná výstavba tohoto luxusního venkovského domu na pozemku o rozloze přibližně 820m². 190m² obytného prostoru se bude rozkládat na dvou podlažích, samozřejmě s náležitým rozvržením teras. Dále je zde plánovaná dvojitá garáž. Na žádost budoucích vlastníků může projekt také zahrnovat venkovní bazén mezi garáží a domem. Vytápění je předpokládáno podlahové nebo pomocí tepelného čerpadla. Dále jsou zde plánovány 4 prostorné ložnice a 3 luxusní koupelny. Potenciální kupci však stále mohou navrhnout konstrukční úpravy s ohledem na své specifické potřeby a požadavky. Vynikající lokalita a úžasný obytný prostor v centru rakouských Alp se skvělou cenou. I
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247