Zpět na výpis

Projekt luxusního venkovského domu s bazénem, údolí Pillersee

4 1
ID: AT0097

Projekt luxusního venkovského domu v údolí Pillersee blízko Saalbach-Hinterglemm Skicircus. Nádherná lokalita, skvělé materiály a moderní alpský design...

Čtěte více

33 737 500 Kč

1 250 000 €

1 145 119 £

1 473 446 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Realizace projektu na výstavbu tohoto luxusního venkovského domu má být uskutečněna v krásné obci St. Ulrich am Pillersee. Tento dům by se měl stát ideálním útočištěm pro toho, kdo hledá odpočinek, ponoření do sebe sama, mír a klid. Údolí Pillersee ohraničuje na východě pohoří Loferer Steinberge a západní úpatí pohoří Leoganger Steinberge, na jihu pak Kitzbühelské Alpy. Toto místo tak nabízí rozmanitou škálu horských zážitků a je skvělé pro skutečné milovníky přírody. Velkou výhodou je krátká dojezdnost do Fieberbrunnu, odkud je možný přístup k rozsáhlé oblasti Saalbach-Hinterglemm Skicircus. Díky nádhernému výhledu na pohoří Loferer Steinberge nabízí tato lokalita ideální podmínky pro okouzlující venkovský dům v moderním alpském stylu. Podle dobře promyšleného projektu je předpokládaná výstavba tohoto luxusního venkovského domu na pozemku o rozloze přibližně 820m². 190m² obytného prostoru se bude rozkládat na dvou podlažích, samozřejmě s náležitým rozvržením teras. Dále je zde plánovaná dvojitá garáž. Na žádost budoucích vlastníků může projekt také zahrnovat venkovní bazén mezi garáží a domem. Vytápění je předpokládáno podlahové nebo pomocí tepelného čerpadla. Dále jsou zde plánovány 4 prostorné ložnice a 3 luxusní koupelny. Potenciální kupci však stále mohou navrhnout konstrukční úpravy s ohledem na své specifické potřeby a požadavky. Vynikající lokalita a úžasný obytný prostor v centru rakouských Alp se skvělou cenou. I
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247