Zpět na výpis

Prestižní apartmány v první linii u moře v Lido di Jesolo

3 1 ano 20m
ID: IT1104

Krásné apartmány v oblasti Piazza Casabianca s bazénem a místy na pláži

Čtěte více

22 189 500 Kč

900 000 €

785 358 £

889 573 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Exkluzivní zbrusu nově dokončený projekt s bazénem umístěný v první linii na pláži v Lido di Jesolo v oblasti Piazza Casabianca.

POLOHA: Objekt se nachází v prestižní pozici v první linii u moře v oblasti Piazza Casabianca v oblíbeném středisku Lido di Jesolo. Před rezortem se prostírá nekonečná písečná pláž a hned za budovou vede promenáda s obchody a restauracemi, Lido di Jesolo je oblíbenou destinací díky krásným čistým plážím a jednoduchému dojezdu z ČR. Z Prahy se do lokality dostanete za asi 9 hodin jízdy (790km), z Brna za 8 hodin jízd (710km). Středisko je vhodné jak pro rodiny s malými i většími dětmi díky široké paletě aktivní zábavy a sportu, tak pro ty, kteří vyhledávají klidnější a pohodlnější dovolenou.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento luxusní rezort sestává z pouze několika prostorných apartmánů s velkými terasami s výhledem na moře. K dispozici je krásný bazén, tropická zahrada, soukromá pláž s lehátky a slunečníky a podzemní parkoviště. Každý apartmán tvoří 2 manželské ložnice a jedna menší ložnice, 2 komfortní koupelny a velký obývací pokoj s kuchyní se vstupem na velkou terasu o výměře asi 35m2. Apartmány jsou zařízeny v minimalistickém elegantním stylu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528