Zpět na výpis

Prestižní apartmány v první linii u moře v Lido di Jesolo

3 1 ano 20m
ID: IT1104

Krásné apartmány v oblasti Piazza Casabianca s bazénem a místy na pláži

Čtěte více

22 738 500 Kč

900 000 €

770 379 £

959 147 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Exkluzivní zbrusu nově dokončený projekt s bazénem umístěný v první linii na pláži v Lido di Jesolo v oblasti Piazza Casabianca.

POLOHA: Objekt se nachází v prestižní pozici v první linii u moře v oblasti Piazza Casabianca v oblíbeném středisku Lido di Jesolo. Před rezortem se prostírá nekonečná písečná pláž a hned za budovou vede promenáda s obchody a restauracemi, Lido di Jesolo je oblíbenou destinací díky krásným čistým plážím a jednoduchému dojezdu z ČR. Z Prahy se do lokality dostanete za asi 9 hodin jízdy (790km), z Brna za 8 hodin jízd (710km). Středisko je vhodné jak pro rodiny s malými i většími dětmi díky široké paletě aktivní zábavy a sportu, tak pro ty, kteří vyhledávají klidnější a pohodlnější dovolenou.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento luxusní rezort sestává z pouze několika prostorných apartmánů s velkými terasami s výhledem na moře. K dispozici je krásný bazén, tropická zahrada, soukromá pláž s lehátky a slunečníky a podzemní parkoviště. Každý apartmán tvoří 2 manželské ložnice a jedna menší ložnice, 2 komfortní koupelny a velký obývací pokoj s kuchyní se vstupem na velkou terasu o výměře asi 35m2. Apartmány jsou zařízeny v minimalistickém elegantním stylu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528