Zpět na výpis

Polovina dvojdomku v exkluzivním Bocca di Magra

3 1 ano 500m
ID: IT0953

Luxusní dům na velmi exkluzivním místě blízko Lerici

Čtěte více

19 660 350 Kč

795 000 €

677 639 £

862 031 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná nemovitost v perfektním stavu na prestižním místě u ústí řeky Magra u přírodního parku Montemarcello a oblíbeného střediska Lerici. Polovina dvojdomku se zahradou, bazénem a nádhernými výhledy na moře a okolní přírodu.

POLOHA:Bocca di Magra je exkluzivní jachtařský přístav, nacházející se ve strategické poloze na hranici Toskánska a Ligurie. V malém městečku, jehož centrum je vzdáleno jen několik minut od domu a najdete zde příjemné obchůdky a vytříbené restaurace. V blízkosti se nacházejí krásné pláže. Oblíbený přístav Lerici je vzdálen jen několik minut jízdy autem.

POPIS NEMOVITOSTI:Nemovitost o celkové výměře asi 180m2 je rozložena na dvou podlažích. Každé patro má samostatný vstup. První patro je tvořeno kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem. O pár schodů výše je umístěna noční zóna se 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Vstup do tohoto patra je přes příjemnou verandu, ideální pro venkovní stolování. Přízemí je přístupné jednak přes vnitřní schodiště, ale také samostatným vstupem a najdete zde velkou místnost, která je rozdělená na moderní kuchyni s jídelnou a ložnicí, vše ve stylu open-space. Interiéry jsou vkusně a nápaditě řešeny a celá nemovitost je v perfektním stavu. K nemovitosti patří terasovitá zahrada o rozloze asi 1800m2 a před domem je také umístěn malý bazén a několik parkovacích míst.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247