Zpět na výpis

Polovina dvojdomku v exkluzivním Bocca di Magra

3 1 ano 500m
ID: IT0953

Luxusní dům na velmi exkluzivním místě blízko Lerici

Čtěte více

19 604 700 Kč

795 000 €

709 595 £

766 857 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná nemovitost v perfektním stavu na prestižním místě u ústí řeky Magra u přírodního parku Montemarcello a oblíbeného střediska Lerici. Polovina dvojdomku se zahradou, bazénem a nádhernými výhledy na moře a okolní přírodu.

POLOHA:Bocca di Magra je exkluzivní jachtařský přístav, nacházející se ve strategické poloze na hranici Toskánska a Ligurie. V malém městečku, jehož centrum je vzdáleno jen několik minut od domu a najdete zde příjemné obchůdky a vytříbené restaurace. V blízkosti se nacházejí krásné pláže. Oblíbený přístav Lerici je vzdálen jen několik minut jízdy autem.

POPIS NEMOVITOSTI:Nemovitost o celkové výměře asi 180m2 je rozložena na dvou podlažích. Každé patro má samostatný vstup. První patro je tvořeno kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem. O pár schodů výše je umístěna noční zóna se 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Vstup do tohoto patra je přes příjemnou verandu, ideální pro venkovní stolování. Přízemí je přístupné jednak přes vnitřní schodiště, ale také samostatným vstupem a najdete zde velkou místnost, která je rozdělená na moderní kuchyni s jídelnou a ložnicí, vše ve stylu open-space. Interiéry jsou vkusně a nápaditě řešeny a celá nemovitost je v perfektním stavu. K nemovitosti patří terasovitá zahrada o rozloze asi 1800m2 a před domem je také umístěn malý bazén a několik parkovacích míst.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247