Zpět na výpis

Polovina dvojdomku u pláže v Lerici

3 ano 200m
ID: IT0943

Polovina dvojdomku s venkovním prostorem pár kroků od pláží v Ligurii...

Čtěte více

21 762 400 Kč

880 000 €

750 091 £

954 198 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V Lerici oblasti Fiascherino jen pár kroků od pláže nabízíme k prodeji polovinu dvojdomku s terasou s výhledem na moře. Kompaktní nemovitost ve výborném stavu v záviděníhodné pozici s garáží, parkovacím místem a zahrádkou.

POLOHA: Přístav Lerici je jedním z nekrásnějších v Ligurii s impozantním hradem vypínajícím se nad zálivem a dlouhou přímořskou pěší promenádou lemovanou obchůdky a restauracemi. Jeho poloha je ideální pro poznání nejen ligurského pobřeží včetně známých míst jako Cinque Terre, Janov nebo Portofino, ale také blízkého Toskánska. Dům je idylicky položen v lokalitě Fiascherino přímo nad krásnými plážemi a pár kroků od obchodů v Tellaro. Z letiště v Pise je Lerici vzdáleno pouze 45min jízdy autem. Z Prahy se sem dostanete autem asi za 10 hodin.

POPIS NEMOVITOSTI:Polovina dvojdomku o výměře asi 120m2 je rozložena na třech podlažích a nabízí příjemné, elegantní prostředí a světlé prostory. Vchod je umístěn v přízemí a vede do malé chodby, ze které je přístup jednak do kuchyně a do velkého obývacího pokoje se vstupem na krásnou terasu a soukromou zahradu. V prvním patře, které je přístupné přes vnitřní schodiště, jsou umístěny 2 ložnice, z nichž jedna má vlastní terasu a koupelnu. V patře pod střechou je další ložnice s koupelnou a dvěma terasami. Velkou výhodou je garáž a další parkovací místo venku. K nemovitosti také patří sklep. Příjemná zahrada o ploše asi 50m2 je jednoduchá k údržbě a nabízí perfektní prostor pro relaxaci.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247