Zpět na výpis

Polovina dvojdomku u pláže v Lerici

3 ano 200m
ID: IT0943

Polovina dvojdomku s venkovním prostorem pár kroků od pláží v Ligurii...

Čtěte více

21 700 800 Kč

880 000 €

785 464 £

848 848 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V Lerici oblasti Fiascherino jen pár kroků od pláže nabízíme k prodeji polovinu dvojdomku s terasou s výhledem na moře. Kompaktní nemovitost ve výborném stavu v záviděníhodné pozici s garáží, parkovacím místem a zahrádkou.

POLOHA: Přístav Lerici je jedním z nekrásnějších v Ligurii s impozantním hradem vypínajícím se nad zálivem a dlouhou přímořskou pěší promenádou lemovanou obchůdky a restauracemi. Jeho poloha je ideální pro poznání nejen ligurského pobřeží včetně známých míst jako Cinque Terre, Janov nebo Portofino, ale také blízkého Toskánska. Dům je idylicky položen v lokalitě Fiascherino přímo nad krásnými plážemi a pár kroků od obchodů v Tellaro. Z letiště v Pise je Lerici vzdáleno pouze 45min jízdy autem. Z Prahy se sem dostanete autem asi za 10 hodin.

POPIS NEMOVITOSTI:Polovina dvojdomku o výměře asi 120m2 je rozložena na třech podlažích a nabízí příjemné, elegantní prostředí a světlé prostory. Vchod je umístěn v přízemí a vede do malé chodby, ze které je přístup jednak do kuchyně a do velkého obývacího pokoje se vstupem na krásnou terasu a soukromou zahradu. V prvním patře, které je přístupné přes vnitřní schodiště, jsou umístěny 2 ložnice, z nichž jedna má vlastní terasu a koupelnu. V patře pod střechou je další ložnice s koupelnou a dvěma terasami. Velkou výhodou je garáž a další parkovací místo venku. K nemovitosti také patří sklep. Příjemná zahrada o ploše asi 50m2 je jednoduchá k údržbě a nabízí perfektní prostor pro relaxaci.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247