Zpět na výpis

Polovina dvojdomku s kotvištěm v Ameglii

2 ano 20m
ID: IT1004

Vilka s vlastním kotvištěm na pomezí Toskánska a Ligurie

Čtěte více

18 551 250 Kč

750 000 €

638 927 £

813 830 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ojedinělá nemovitost na exkluzivním místě u delty řeky Magra do moře s vlastním kotvištěm.

LOKALITA: Ameglia a Bocca di Magra jsou oblíbenými letovisky na pomezí Toskánska a Ligurie. Mariny ve Viareggiu, Forte dei Marmi a Lerici jsou jednoduše dosažitelné jak lodí tak po souši. V blízkosti také můžete navštívit přírodní park Montemarcello s přírodními plážemi, nádherné Lerici nebo středověkou Sarzanu. Na letiště v Pise se dostanete za hodinu jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Polovina dvojdomku nabízí světlý kompaktní prostor a je přístupná přes soukromou cestu vedoucí z hlavní silnice, takže zde panuje naprostý klid a soukromí. K nemovitosti patří zahrada o ploše asi 750m2, která je opravdovou oázou klidu s výhledem na řeku s anglickým trávníkem a ligurskými stromy lemující pobřeží řeky. Interiér je rozložen na třech podlažích. Přízemí tvoří velký obývací pokoj s krbem, odkud je přístup do suterénu, kde se nachází kuchyně s jídelnou. Odtud je také přístupný sklep. V prvním patře najdete dvě ložnice a koupelnu a přístup na malou střešní terasu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247