Zpět na výpis

Polovina dvojdomku s kotvištěm v Ameglii

2 ano 20m
ID: IT1004

Vilka s vlastním kotvištěm na pomezí Toskánska a Ligurie

Čtěte více

18 495 000 Kč

750 000 €

669 430 £

723 450 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ojedinělá nemovitost na exkluzivním místě u delty řeky Magra do moře s vlastním kotvištěm.

LOKALITA: Ameglia a Bocca di Magra jsou oblíbenými letovisky na pomezí Toskánska a Ligurie. Mariny ve Viareggiu, Forte dei Marmi a Lerici jsou jednoduše dosažitelné jak lodí tak po souši. V blízkosti také můžete navštívit přírodní park Montemarcello s přírodními plážemi, nádherné Lerici nebo středověkou Sarzanu. Na letiště v Pise se dostanete za hodinu jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Polovina dvojdomku nabízí světlý kompaktní prostor a je přístupná přes soukromou cestu vedoucí z hlavní silnice, takže zde panuje naprostý klid a soukromí. K nemovitosti patří zahrada o ploše asi 750m2, která je opravdovou oázou klidu s výhledem na řeku s anglickým trávníkem a ligurskými stromy lemující pobřeží řeky. Interiér je rozložen na třech podlažích. Přízemí tvoří velký obývací pokoj s krbem, odkud je přístup do suterénu, kde se nachází kuchyně s jídelnou. Odtud je také přístupný sklep. V prvním patře najdete dvě ložnice a koupelnu a přístup na malou střešní terasu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247