Zpět na výpis

Podkrovní apartmán v Bergeggi s nádherným výhledem na moře

2 ano
ID: IT1147

Panoramatický apartmán s terasami a zahradou v Bergeggi na ligurském pobřeží

Čtěte více

14 593 650 Kč

590 000 €

502 623 £

640 213 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V půvabném městečku Bergeggi na italské riviéře nabízíme na prodej tento podkrovní apartmán s panoramatickým výhledem na moře. Apartmán se rozkládá na dvou nejvyšších patrech budovy a skládá se z předsíně, obývacího pokoje, jídelny, dvou ložnic, dvou koupelen a spíže. Jednoznačným lákadlem jsou veliké terasy, které obklopují celý apartmán včetně zahrádky s nádherným výhledem na azurovou mořskou hladinu. K apartmánu také patří garáž a sklípek. Bergeggi je příjemné prázdninové letovisko s mnoha restauracemi a obchůdky. Je vzdáleno od Janova necelou hodinu jízdy a z Prahy sem dojedete za cca 11h jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528