Zpět na výpis

Perfektní dvoupodlažní apartmán u jezera, Sirmione

4 1 ano 30m
ID: IT0622

Moderní apartmán s výhledem na jezero, terasou a zahradou v luxusní rezidenci přímo u jezera v nádherném historickém městečku Sirmione...

Čtěte více

14 056 200 Kč

570 000 €

508 766 £

549 822 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji nádherný moderní dvoupodlažní apartmán s velkou soukromou zahradní terasou, který se nachází na poloostrově Sirmione přímo u jezera v jedné z nejexkluzivnějších elegantních a prestižních rezidencí s nádhernými bazény, relaxačními zónami a velkými zelenými plochami. Apartmán je kompletně vybavený a jeho součástí je i velká garáž se dvěma parkovacími místy a soukromá zahrada. Užitná plocha apartmánu činí 90 m2 a je složena z obývacího pokoje s integrovanou kuchyní a jídelními koutem, který je opatřen velkými posuvnými dveřmi vedoucími na terasu s venkovním grilem a vlastní zahradou, předsíně, 2 dvoulůžkových ložnic a koupelny se sprchovým koutem. Schodištěm se vstupuje do spodního patra, kde se nachází další 1 dvoulůžková ložnice, dále 1 ložnice/pracovna, koupelna se sprchovým koutem a pračkou a přímý přístup do velké garáže. Po technické stránce je nemovitost opatřena podlahovým topením, klimatizací a alarmem. Exteriér nabízí pěknou udržovanou zahradu s rostlinami a stromky a relaxační plochu na kryté terase. Z nemovitosti je krásný výhled na jezero i na bazén se sluneční terasou. Apartmán je vhodný nejen jako prázdninová rezidence, ale i jako investice s možností turistického pronájmu. Sirmione patří k nejkrásnějším letoviskům na jezeře Lago di Garda, které se může pochlubit krásným hradem Scaligero a padacím mostem, který v současnosti spojuje centrum s protáhlým poloostrovem vstupujícím do jezera.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247