Zpět na výpis

Perfektní dvoupodlažní apartmán u jezera, Sirmione

4 1 ano 30m
ID: IT0622

Moderní apartmán s výhledem na jezero, terasou a zahradou v luxusní rezidenci přímo u jezera v nádherném historickém městečku Sirmione...

Čtěte více

14 116 050 Kč

570 000 €

481 760 £

610 688 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji nádherný moderní dvoupodlažní apartmán s velkou soukromou zahradní terasou, který se nachází na poloostrově Sirmione přímo u jezera v jedné z nejexkluzivnějších elegantních a prestižních rezidencí s nádhernými bazény, relaxačními zónami a velkými zelenými plochami. Apartmán je kompletně vybavený a jeho součástí je i velká garáž se dvěma parkovacími místy a soukromá zahrada. Užitná plocha apartmánu činí 90 m2 a je složena z obývacího pokoje s integrovanou kuchyní a jídelními koutem, který je opatřen velkými posuvnými dveřmi vedoucími na terasu s venkovním grilem a vlastní zahradou, předsíně, 2 dvoulůžkových ložnic a koupelny se sprchovým koutem. Schodištěm se vstupuje do spodního patra, kde se nachází další 1 dvoulůžková ložnice, dále 1 ložnice/pracovna, koupelna se sprchovým koutem a pračkou a přímý přístup do velké garáže. Po technické stránce je nemovitost opatřena podlahovým topením, klimatizací a alarmem. Exteriér nabízí pěknou udržovanou zahradu s rostlinami a stromky a relaxační plochu na kryté terase. Z nemovitosti je krásný výhled na jezero i na bazén se sluneční terasou. Apartmán je vhodný nejen jako prázdninová rezidence, ale i jako investice s možností turistického pronájmu. Sirmione patří k nejkrásnějším letoviskům na jezeře Lago di Garda, které se může pochlubit krásným hradem Scaligero a padacím mostem, který v současnosti spojuje centrum s protáhlým poloostrovem vstupujícím do jezera.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247