Zpět na výpis

Penthouse v první linii u moře v San Benedetto del Tronto

2
ID: IT1322

Vzdušný apartmán v rezidenci s bazénem v první linii u promenády v San Benedetto del Tronto na pobřeží Jaderského moře

Čtěte více

15 221 250 Kč

615 000 €

523 715 £

665 992 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Světlý a moderní střešní apartmán je situovaný v jedinečné poloze hned na pobřežní promenádě v oblíbeném turistickém letovisku San Benedetto del Tronto v italském regionu Le Marche. Tento luxusní apartmán je vybaven v minimalistickém stylu a jeho hlavní předností je dozajista velká terasa a dva balkóny o celkové výměře 70m2. Budova nabízí příjemnou a klidnou atmosféru, je zde jen 7 apartmánů. Interiér se skládá z velkého obývacího pokoje, na který navazuje kuchyně s přístupem na terasu. Dále v apartmánu najdete 2 ložnice (z nichž jedna je dostatečně velká, aby jí šlo v případě potřeby rozdělit na 2 místnosti) a 2 koupelny (jedna s vanou a jedna se sprchou). Dva balkóny poskytují další vítaný venkovní prostor. K dispozici je alarm, klimatizace a kvalitní spotřebiče.

San Benedetto del Tronto je okouzlující město na pobřeží Jaderského moře na jihu italského regionu Le Marche asi napůl cesty mezi městy Ancona a Pescara. Návštěvníky zde čeká dlouhá pláž s bílým pískem a živá palmová promenáda s obchody a restauracemi.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528