Zpět na výpis

Pěkný apartmán s výhledem na moře v Sanremu

2 ano 1 800m
ID: IT1153

Elegantní apartmán s úchvatným výhledem na moře se nachází ve vyhledávaném letovisku. V dojezdové vzdálenosti najdete veškeré potřebné služby.

Čtěte více

9 878 700 Kč

390 000 €

333 166 £

415 386 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán se nachází v klidné východní části turistického letoviska Sanremo.

Skládá se z velké vstupní haly, obývacího pokoje, kuchyně, koupelny s jacuzzi a dvoulůžkové ložnice. Malá chodba vás dovede do další ložnice a koupelny. Apartmán má terasu orientovanou na západ. Je vybaven elektrickými roletami, ústředním topením a plynovým kotlem na ohřev vody. K nemovitosti patří soukromá garáž.

Sanremo je známé turistické letovisko, kde se koná hudební festival a sídlí zde jedno ze čtyř kasin v Itálii. Na letište v Nice se dostanete za necelou hodinu jízdy autem. V okruhu cca 1,5 km od apartmánů je několik obchodů s potravinami, restaurace a další služby.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247