Zpět na výpis

Panoramatický dům s bazénem u městečka Vinci blízko golfu

6 1
ID: IT1330

Kamenný toskánský dům s bazénem v nádherné vyvýšené poloze nedaleko golfu a letiště...

Čtěte více

14 850 000 Kč

600 000 €

510 941 £

649 748 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na krásném místě asi 4km od půvabného městečka Vinci, rodiště renesančního umělce Leonarda da Vinci, nabízíme ke koupi prostorný, kamenný dům s nádherným panoramatickým výhledem. V bezprostřední blízkosti se nacházejí historická toskánská městečka včetně lázní Montecatini Terme, Luccy, Volterry, Prata a dalších. Oblast je také výhodně položena pro dojezd autem (jednoduchý spoj na dálnici A11 a A1) nebo letadlem - letiště ve Florencii je vzdáleno asi 40km a v Pise asi 60km. Milovníci golfu určitě ocení blízkost dvou golfových klubů - Bellosguardo golf club a Montecatini golf club.

Dům byl postaven na pozemku o celkové rozloze asi 3000m2 a patří k němu krásná terasa s bazénem s úchvatnými pohledy na okolní vinice a olivové háje. Statek byl pečlivě zrekonstruován v tradičním toskánském stylu a nabízí spoustu prostoru a útulnou atmosféru. Skládá se z obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, 6 ložnic a 5 koupelen/WC. Interiér je vkusně vybaven a připraven k nastěhování. Nemovitost by také bylo možno užívat s investičním účelem na pronájem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528