Zpět na výpis

Originální dům s trulli blízko Ostuni v Apulii

4
ID: IT0644

Zrekonstruované trullo na krásném místě blízko Ostuni v Apulii na prodej

Čtěte více

7 861 600 Kč

310 000 €

260 525 £

337 930 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato originální apulijská nemovitost se skládá z hlavní budovy se dvěma trully, typickými pro tuto oblast Apulie s velkou osobitostí, dále vnějšího anexu a menšího bytu v prvním patře. Komplex se nachází v malebné krajině u osady 3km od mětečka Cisternino a 15km od slavného bíleho města Ostuni a pláže. Nemovitost je díky své poloze, struktuře a výbornámu stavu perfektní pro užití jako penzion nebo turistický pronájem. Nemovitost má výhodnou vyvýšenou polohu s krásným výhledem na údolí Valle d'Itria a městečko Cisternino. Hlavní budova se skládá z obývacího pokoje s krbem, jídelny a kemenné kuchyně, ložnice, 2 koupelen a verandy. Vnějším schodištěm se pak vystoupá do prvního patra, kde je menší apartmán skládající se z jednoho pokoje s kuchyňským koutem a koupelny. Ke komplexu také patří ještě oddělený anex s ložnicí, obývákem a koupelnou. K nemovitosti dále náležé 40m2 garáž a sklad o rozloze 30m2. Domy jsou obklopeny zahradou o asi 4,000m2, kde rostou olivy a ovocné stromy. Nemovitost byla restruktorována, takže je připravena k nastěhování a vybavena protikomárovými sítěmi. Má automatickou branku a venkovní barbecue. Je zde také možnost postavit v zahradě bazén.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247