Zpět na výpis

Originální dům s trulli blízko Ostuni v Apulii

4
ID: IT0644

Zrekonstruované trullo na krásném místě blízko Ostuni v Apulii na prodej

Čtěte více

7 636 850 Kč

310 000 €

276 958 £

299 086 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato originální apulijská nemovitost se skládá z hlavní budovy se dvěma trully, typickými pro tuto oblast Apulie s velkou osobitostí, dále vnějšího anexu a menšího bytu v prvním patře. Komplex se nachází v malebné krajině u osady 3km od mětečka Cisternino a 15km od slavného bíleho města Ostuni a pláže. Nemovitost je díky své poloze, struktuře a výbornámu stavu perfektní pro užití jako penzion nebo turistický pronájem. Nemovitost má výhodnou vyvýšenou polohu s krásným výhledem na údolí Valle d'Itria a městečko Cisternino. Hlavní budova se skládá z obývacího pokoje s krbem, jídelny a kemenné kuchyně, ložnice, 2 koupelen a verandy. Vnějším schodištěm se pak vystoupá do prvního patra, kde je menší apartmán skládající se z jednoho pokoje s kuchyňským koutem a koupelny. Ke komplexu také patří ještě oddělený anex s ložnicí, obývákem a koupelnou. K nemovitosti dále náležé 40m2 garáž a sklad o rozloze 30m2. Domy jsou obklopeny zahradou o asi 4,000m2, kde rostou olivy a ovocné stromy. Nemovitost byla restruktorována, takže je připravena k nastěhování a vybavena protikomárovými sítěmi. Má automatickou branku a venkovní barbecue. Je zde také možnost postavit v zahradě bazén.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247