Rakouský realitní trh

Nová lyžařská zařízení v rakouských lyžařských střediscích pro zimní sezónu 2018/2019


Článek je umístěn v kategorii: Rakouský realitní trh

19. 10. 2018

Maiskogel - Kaprun

Od prosince 2018 bude nová kabinová lanovka MK Maiskogel vozit lyžaře a snowboardisty přímo z města Kaprun (768 m) až na vrchol Maiskogelu (1 570 m). Cesta povede přes střední stanici ve výšce 1 137 m, kde se otevře nové rodinné centrum. Jedná se o první etapu projektu K-ONNECTION, který od prosince 2019 propojí Maiskogel s ledovcem Kitzsteinhorn (1 975 m). Bude to jedna z nejdelších lanovkových os v Alpách. Výstavba lanovky probíhá už od dubna 2018 a bude znamenat nejen větší komfort pro návštěvníky díky novému nejmodernějšímu systému, ale i méně front, protože to uleví dopravě na rušný Gletscherjet, který je v současnosti jediná vstupní cesta k ledovci.

Reality v Kaprunu na prodej

   

Bad Hofgastein

prosinci 2018 má být v Schlossalmu otevřená moderní cirkulační lanovka s kapacitou 10 osob. Toto zařízení je součástí projektu investiční modernizace EUR90mio v lyžařské oblasti Schlossalm. Zatímco doposud museli návštěvníci přecházet rušnou silnici, aby se dostali k lanovce, nová údolní stanice bude přesunuta blíže ke středu, což znamená její snadnější dostupnost. I vrcholová stanice bude posunuta o něco výše, což návštěvníkům umožní výběr rovnou ze tří svahů. Díky kapacitě nové lanovky se podstatně zkrátí čekací doby a zvýší se komfort návštěvníků při přepravě. Ambiciózní projekt přinese také nové restaurační zařízení, modernizaci několika sedačkových lanovek a vytvoření nových, širších a bezpečnějších, sjezdovek. Na vrcholu bude novou a starou stanici spojovat lávka.

Reality v oblasti Gastein na prodej

    

Saalbach - Hinterglemm

V prosinci 2018 by také měla být otevřena nová kabinová lanovka pro 10 osob, která nahradí Kohlmaisgipfelbahn v Saalbachu. S kapacitou vyšší než 3 200 osob za hodinu tento moderní projekt zvýší komfort návštěvníků, zkrátí čekací dobu a zvýší rychlost a efektivnost přepravy ke sjezdovkám. Návštěvníci se mohou těšit na rychlou jízdu z centra města Saalbach až na vrchol hory Kohlmais. Navíc další nová osmimístná lanovka s vyhřívanými sedadly a bublinami nahradí starší Asitzmuldenbahn.

Reality v oblasti Saalbach/Hinterglemm na prodej

   

Pokud Vás novinky v Rakouských Alpách zaujaly a rozhodly jste se pro koupi nemovitosti v Alpách, jistě si vyberete v naší široké nabídce nemovitostí.

   


zpět na seznam článků