Zpět na výpis

Nové apartmány s výhledem na moře v Albenze

2 ano
ID: IT1148

Krásné nové apartmány s neskutečným výhledem na moře na prodej v Albenze na italské riviéře

Čtěte více

11 202 750 Kč

450 000 €

380 270 £

482 378 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nabízíme k prodeji krásné zbrusu nové apartmány v plně rekonstruované rezidenční vile na ligurské riviéře mezi Albengou a Alassiem. Tyto světlé a vzdušné jednotky o výměře asi 80m2 se skládají z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a koupelny. K dispozici jsou krásné terasy s výhledem na moře. Ke každému apartmánu také patří garáž. Apartmány jsou plně dokončeny se sanitou, ale bez kuchyně a nábytku. Albenga je příjemné středisko se zachovalým středověkým centrem, které díky množství věží bývá nazýváno jako stověžaté město. Pobřežní palmová promenáda láká k procházce a trávení volného času na pláži. Albenga je vzdálena asi 1h30 jízdy od letiště ve francouzském Nice, z Prahy sem dojedete za asi 11h30.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528