Zpět na výpis

Nová vila v Ligurii s bazénem a skvostným výhledem na moře

3 1 ano
ID: IT0677

Zbrusu nová moderná vila s bazénem s výhledem na moře v Ligurii

Čtěte více

24 655 000 Kč

1 000 000 €

872 620 £

988 414 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zcela nově postavená vila ve vysokých kopcích nad městem Alessio, skýtající nádherné pohledy na moře a ligurskou krajinu. Alassio se nalézá asi 1h20 jízdy z Janova a 1h30 z francouzské Nice. Z Prahy je dojezdová vzdálenost asi 11 hodin jízdy. Oblast kolem Alessia je oblíbeným prázdninovým střediskem díky celoroční příjemné atmosféře a hlavně krásným plážím. Díky četným kopcům se tu také nabízejí úžasná panoramata. Právě tato vila má výbornou polohu a výhled na moře a do krajiny. K vile patří soukromý bazén a parkovací místo. Nemovitost je samostatná, ale sousedí v těsné blízkosti s jednou další vilou, také nově postavenou. Vila se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 3 ložnic a 3 koupelen. Je k prodeji prázdná, bez nábytku. Ideální příležitost pro ty, kteří chtěji zbrusu novou vilu v perfektním stavu, s bazénem a výhledem na moře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247