Zpět na výpis

Nová vila v Ligurii s bazénem a skvostným výhledem na moře

3 1 ano
ID: IT0677

Zbrusu nová moderná vila s bazénem s výhledem na moře v Ligurii

Čtěte více

25 425 000 Kč

1 000 000 €

840 579 £

1 090 546 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zcela nově postavená vila ve vysokých kopcích nad městem Alessio, skýtající nádherné pohledy na moře a ligurskou krajinu. Alassio se nalézá asi 1h20 jízdy z Janova a 1h30 z francouzské Nice. Z Prahy je dojezdová vzdálenost asi 11 hodin jízdy. Oblast kolem Alessia je oblíbeným prázdninovým střediskem díky celoroční příjemné atmosféře a hlavně krásným plážím. Díky četným kopcům se tu také nabízejí úžasná panoramata. Právě tato vila má výbornou polohu a výhled na moře a do krajiny. K vile patří soukromý bazén a parkovací místo. Nemovitost je samostatná, ale sousedí v těsné blízkosti s jednou další vilou, také nově postavenou. Vila se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 3 ložnic a 3 koupelen. Je k prodeji prázdná, bez nábytku. Ideální příležitost pro ty, kteří chtěji zbrusu novou vilu v perfektním stavu, s bazénem a výhledem na moře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247