Zpět na výpis

Nová rezidence v Lido di Jesolo

2-3 250m
ID: IT0931

Apartmány v nově vznikajícím rezortu v Lido di Jesolo jen pár kroků od pláže...

Čtěte více

6 181 250 Kč - 8 653 750 Kč

250 000 € - 350 000 €

215 495 £ - 301 693 £

264 246 $ - 369 945 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Zbrusu nový projekt elegantních apartmánů v Lido di Jesolo blízko Piazza Marina. Světlé apartmány v minimalistickém stylu se 2 či 3 ložnicemi. Bazén a relaxační zóna.

POLOHA: Lido di Jesolo je oblíbené letovisko na severu Itálie v oblasti Benátska. Rezort je vyhlášený především pro nekonečné možnosti zábavy, dlouhou promenádu plnou obchodů lemující velké písčité pláže a noční život. Je tak ideální volbou pro rodiny s dětmi, ale i starší i mladší páry hledající aktivní dovolenou a odpočinek na pláži. Z Lido di Jesolo se jednoduše dostanete do Benátek. Z Prahy sem dojedete za asi 9 hodin jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Rezort bude sestávat ze 4 třípodlažních budov, mezi kterými bude umístěn bazén a tropická zahrada s relaxační zónou a lehátky o ploše asi 1000m2. K prodeji jsou nabízeny 3 druhy apartmánů - 2 ložnice a 2 koupelny, 3 ložnice a 2 koupelny nebo penthousy se 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Přízemní apartmány budou mít k dispozici vlastní zahrady zatímco apartmány v patrech budou disponovat balkóny. Všechny jednotky budou mít v ceně zahrnuto parkovací místo v garáži. Apartmány budou dokončeny se sanitou v koupelnách, ale bez kuchyně a nábytku. Je možné dokoupit nábytkový balíček.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528