Zpět na výpis

Nová designová vila s panoramatickým výhledem, Varazze

5 ano
ID: IT0754

Luxusní designová vila se bude pyšnit nejvyšší kvalitou a především úžasnou polohou s nádherným panoramatickým výhledem na moře ve Varazze...

Čtěte více

74 175 000 Kč

3 000 000 €

2 585 936 £

3 170 956 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Projekt nové moderní designové vily, která se nachází v nádherné poloze ve Varazze s panoramatickým výhledem na moře. Vila o ploše 500 m² bude mít 2 obytná podlaží a přízemí, kde bude garáž a technická místnost. Celkem zde bude 5 ložnic a 6 koupelen. V horních patrech budou dvě terasy s nádherným výhledem na moře. Povrchové úpravy budou nejvyšší kvality. K nemovitosti patří pozemek o rozloze 1800 m², kde je umístěn bazén typu infinity. Varazze se nachází na „Palmové riviéře“ a je známé svým historickým centrem a moderním turistickým přístavem. Je zasazen do přírodního parku Beigua. Známá je především místní „Evropská promenáda“ - pěší a cyklistická stezka o délce asi 4,5 km vedoucí podél staré jednokolejné železnice mezi Janovem a městečkem Ventimiglia. Během jarních a letních měsíců se zde koná několik festivalů a veletrhů, jako je svátek sv. Kateřiny s průvodem ve středověkých kostýmech, mořský festival v srpnu nebo svátek Nostra Signora del Carmine.

Cena pozemku je 1 800 000 EUR a cena projektu výstavby začíná od 1 200 000 EUR dle specifikace.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247