Zpět na výpis

Nová designová vila s panoramatickým výhledem, Varazze

5 ano
ID: IT0754

Luxusní designová vila se bude pyšnit nejvyšší kvalitou a především úžasnou polohou s nádherným panoramatickým výhledem na moře ve Varazze...

Čtěte více

76 365 000 Kč

3 000 000 €

2 566 804 £

3 229 510 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Projekt nové moderní designové vily, která se nachází v nádherné poloze ve Varazze s panoramatickým výhledem na moře. Vila o ploše 500 m² bude mít 2 obytná podlaží a přízemí, kde bude garáž a technická místnost. Celkem zde bude 5 ložnic a 6 koupelen. V horních patrech budou dvě terasy s nádherným výhledem na moře. Povrchové úpravy budou nejvyšší kvality. K nemovitosti patří pozemek o rozloze 1800 m², kde je umístěn bazén typu infinity. Varazze se nachází na „Palmové riviéře“ a je známé svým historickým centrem a moderním turistickým přístavem. Je zasazen do přírodního parku Beigua. Známá je především místní „Evropská promenáda“ - pěší a cyklistická stezka o délce asi 4,5 km vedoucí podél staré jednokolejné železnice mezi Janovem a městečkem Ventimiglia. Během jarních a letních měsíců se zde koná několik festivalů a veletrhů, jako je svátek sv. Kateřiny s průvodem ve středověkých kostýmech, mořský festival v srpnu nebo svátek Nostra Signora del Carmine.

Cena pozemku je 1 800 000 EUR a cena projektu výstavby začíná od 1 200 000 EUR dle specifikace.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247