Zpět na výpis

Nádherné byty v klasické usedlosti s bazénem, San Gimignano

2 1
ID: IT1231

Apartmány v panoramatické poloze s nádherným výhledem situované v kamenné usedlosti po rekonstrukci jen kousek od San Gimignano...

Čtěte více

12 501 225 Kč

495 000 €

417 152 £

538 962 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dva apartmány na prodej na nádherném panoramatickém místě, na kopci s 360stupňovým výhledem, v klasické kamenné toskánské usedlosti po pečlivé rekonstrukci jen pár kilometrů od městeška San Gimignano.

Apartmány jsou situovány v rezidenčním komplexu, který se skládá z hlavní budovy se 6 byty a samostatné přístavby. Kolem nemovitosti se rozkládá přibližně 1,5 ha pozemků. Komplex byl nedávno dokonale a s mimořádnou péčí zrekonstruován s respektem k tradičním toskánské architektuře a s použitím vysoce kvalitních materiálů. Příjezd k nemovitosti je velmi snadný, vede k ní sice polní cesta, ale jedná se o krátký úsek. Nejbližší město je cca 6 km od nemovitosti, letiště je vzdálené 60 km, moře 80 km.

Na pozemku je krásný bazén umístěný na slunném místě, odkud je fantastický výhled na středověké město San Gimignano a okolní krajinu.

Momentálně jsou na prodej tyto byty:

Apartmán č. 5 v prvním patře o ploše 93,14 m2, cena 495 000 EUR včetně vybavení. Do bytu se vstupuje po typickém venkovním schodišti společném s bytem č. 6; byt má obývací pokoj, kuchyň, 2 ložnice, koupelnu a soukromou zahradu, která ale přímo nenavazuje na byt.

Apartmán č. 6 v prvním patře o ploše 99,10 m2, cena 495 000 EUR včetně vybavení. Do bytu se vstupuje také po typickém venkovním schodišti společném s bytem č. 5; byt má obývací pokoj, kuchyňský kout, 2 ložnice, koupelnu a soukromou zahradu, která ale přímo nenavazuje na byt.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247