Zpět na výpis

Nádherná vila s výhledem u města Lucca

6 1
ID: IT1332

Luxusní vila s jedinečnou atmosférou a bazénem jen 5 minut jízdy od města Lucca...

Čtěte více

49 266 750 Kč

1 950 000 €

1 669 154 £

2 078 152 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila s vytříbeným designem a jedinečnou atmosférou obklopená zelení v malé vesničce jen 5 minut jízdy na sever od města Lucca.

Zvenčí by se mohlo zdát, že jde o klasickou vilu z 80. let, nicméně jakmile překročíte práh, atmosféra se zcela změní: není pochyb o tom, že jde o luxusní a jedinečný dům. Moderní vila s vytříbeným a elegantním stylem, která je rozdělena do dvou pater, navíc se suterénem a podkrovím. Vila je po renovaci.

K jedinečné atmosféře domu přispívají také potahy vybrané v řadě barev v zemitých a pískových tónech a odstínech šedé a také vzácné materiály jako je kůže, samet nebo mramor, které bylu použity v interiérech. To vše dopňují dřevěné podlahy a kvalitní dlažba. Vila je vybavena nábytek s odkazem na design nejvyhledávanějších evropských modernistických mistrů, který se harmonicky prolíná s kousky italského designu. Z obývacího pokoje je nádherný výhled na bazén a okolní zeleň.

V přízemí je velký obývací pokoj s kuchyní, kuchyň, šatna, 2 dvoulůžkové ložnice a 2 koupelny. V prvním patře je velký obývací pokoj s barovým koutem a terasou, 2 dvoulůžkové ložnice, jedna s vlastní koupelnou, a další koupelna. V dalším patře je dvoulůžkový pokoj s balkonem a vlastní koupelnou. V suterénu je garáž a technická místnost, dále pokoj využívaný jako ložnice, šatna a koupelna se sprchovým koutem s přístupem zvenku od bazénu.

Plocha vily je 300 m2, plocha pozemku 1000 m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247