Zpět na výpis

Nádherná vila s úchvatným výhledem na moře v Castru

5 ano
ID: IT1055

Nádherná středomořská vila s úchvatným výhledem na moře ležící krásném turistickém městečku. U vily se nachází olivový háj krásná udržovaná zahradu.

Čtěte více

39 560 000 Kč

1 600 000 €

1 379 166 £

1 691 176 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila ve stylu středomořské architektury v Castro, v jednom z nejprestižnějších turistických center.

Dvoupatrová vila je postaven na strmém terénu. Její celková plocha činí cca 300 m2, přes 80 m2 teras a 1200 m2 olivového háje. V domě se nachází 5 ložnic a 5 koupelen. Orientace domu je na jihovýchod s výhledem na moře. Podél cesty ke vchodovým dveřím je upravená botanická zahrádka, vnitřní nádvoří je navrženo tak, aby poskytovalo stín během nejteplejších částí dne. Je možnost využít venkovní gril.

Uvnitř nemovitosti jsou prvky chytré domácnosti. Moderní designová kuchyně byla vyrobena na zakázku. Vila je přístupná z přední části ze silnice nebo ze zadní části přes olivový háj.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247