Zpět na výpis

Nádherná vila s bazénem, vinicí a výhledem v Penna San Giovanni

7 1
ID: IT0983

Prostorná elegantní vila v Le Marche nedaleko parku Monti Sibillini s bazénem, vinicí, výhledem a pozemkem...

Čtěte více

31 662 500 Kč

1 250 000 €

1 067 839 £

1 331 364 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skvostná vila na vyvýšeném místě s panoramatickým výhledem do krajiny v blízkosti národního parku Monti Sibillini. Klidné místo, bazén, velká zahrada a pozemek o ploše asi 1 hektar s aktivní vinicí. Stylově zařízená, v perfektním stavu včetně posilovny a domáciho kina.

LOKALITA: Nemovitost se nachází na venkově na půl cesty mezi krásnými středověkými městečky Penna San Giovanni a Sant’Angelo in Pontano as 50min od moře. Ancona je vzdálena asi 60km a Macerata 30km. Tato oblast zapomenutá turisty si uchovala autenticitu a okouzlí Vás zde nejen nezkažená příroda, ale také příjemná atmosféra městeček, kde se konají pravidelné trhy a slavnosti - v Penna San Giovanni se například každoročně koná slavnost polenty neboli Festa della Polenta. Blízký národní park Monti Sibillini nabízí různé příležitosti k sportovnímu vyžití, od pěší turistiky po horská kola.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato nádherná vila se nachází na krásném klidném místě s výhledem do okolní přírody a sestává z hlavní budovy o celkové výměře asi 400m2 a přístavku s dalšími 100m2. Dům obklopuje velká zahrada a pozemek o ploše asi 1 hektar, jehož součástí je mimojiné aktivní vinice. V zahradě je umístěn bazén 6x12 metrů, který nabízí úžasné výhledy na městečka v kopcích a okolní krajinu. Nemovitost byla pečlivě zrekonstruována v roce 2005 a zachovala si původní styl s jemnými povrchovými úpravami. Vila se rozkládá na 4 podlažích včetně sklepa. Ve sklepě je umístěno domácí kino, posilovna, dvojitá garáž, spíž a úložná místnost. Přízemí tvoří působivý obývací pokoj s kuchyní a krbem o celkové výměře 58m2, jedna ložnice a koupelna se sprchou, šatna, studovna, a prádelna. Na tomto podlaží je také venkovní veranda a venkovní sprcha. V prvním patře najdete další obývací pokoj s krbem o výměře 46m2, kuchyni, 3 ložnice a 3 koupelny. V podkrovním patře je pak umístěna další ložnice s koupelnou se sprchou. V odděleném přístavku se nachází obývací pokoj s krbem, kuchyně, spíž, 2 ložnice a 2 koupelny. Díky své velikosti, umístění a dispozici má vila všestranné užití, buď ke komerčním účelům jako penzion nebo jako velká rodinná rezidence, případně je možný pronájem pouze přístavku.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247