Zpět na výpis

Moderní vila s bazénem nedaleko pláží, Lagos

4 1 ano
ID: PT0315

Moderní, luxusní vila ve výstavbě se nachází v klidné oblasti Atalaia, kousek od historického centra města Lagos, nedaleko pláží i služeb.

Čtěte více

55 563 750 Kč

2 245 000 €

1 891 274 £

2 561 132 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila s moderní architekturou, ve výstavbě, navržená architektem Vitorem Vilhenou, se nachází v oblasti Atalaia, kousek od historického centra města Lagos, v blízkosti pláží, v klidné a tiché oblasti, ale v dosahu všech druhů služeb.

Projekt je navržený s ohledem na rodinu, se čtyřmi ložnicemi, všechny s vlastní koupelnou. Tato vila s jedinečnými prvky, elegantními a sofistikovanými liniemi, nabízí rozsáhlé okolní zahrady, bazén, bar, vířivku, zábavní místnost, výtah a dokonce i garáž s místem pro čtyři auta.

Nemovitost se vyznačuje velmi kvalitními povrchovými úpravami, velkorysými terasami a výhledem na horizont a moře. Rozloha pozemku činí 1 290 m2 a zastavěná plocha 300 m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247