Zpět na výpis

Moderní vila s bazénem a krásným výhledem, Gagliano del Capo

4 1 ano
ID: IT1054

Krásný moderní vila s bazénem ležící uprostřed jižanské krajiny má bazén s relaxační zónou a grilem. Její poloha zaručuje soukromí a blízkost moře.

Čtěte více

32 142 500 Kč

1 300 000 €

1 120 572 £

1 374 081 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná moderní vila s bazénem, obklopená přírodou s okouzlujícím výhledem leží na pozemku o velikosti cca 1400 m2. Pozemek je kompletně oplocený a má elektrickou vstupní bránu. Příjezd k domu je po dlážděné cestě, vhodné i jako parkovací místo.

Dům o velikosti 140 m2 je rozdělen na obývací pokoj s krbem s velkými posuvnými okny, jídelnu s výhledem na moře a bazén a koupelnu. Dále zde nalezneme tři dvoulůžkové ložnice, každou s vlastní koupelnou, v zadní části vily pak ještě jednu ložnici s en-suite koupelnou se samostatným vchodem.

Vila má charakteristický vnější kamenný obklad. K dispozici je krásna veranda vybavená elegantním ratanovým nábytkem, relaxační zóna s lehátky u bazénu a venkovní gril/kuchyně. Nemovitost je vybavena veškerým komfortem včetně solárních panelů, sítěmi proti komárům a alarmem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247