Zpět na výpis

Moderní dům s tradičními prvky v Umbrii, Montecchio

3
ID: IT0575

Zcela nový moderní dům v Umbrii kombinující tradiční prvky s posledními trendy...

Čtěte více

10 608 100 Kč

430 000 €

365 771 £

459 882 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ano, zcela nový dům stojící na svahu! Ne každý je milovníkem starých sídel s dlouhou historií, a proto vám nabízíme tuto zajímavou novinku. Tvar domu a kamenné stěny jsou rozhodně tradičními prvky. Stejně jako stropy z trámů a cihel. Ale jeho rozložení, podlahy (velké šedé dlaždice a světlý odstín dřeva), dveře a okna jsou postavena v moderním duchu dle posledních trendů. Podlahy zde jsou vedeny bez schodů nebo prahů a důraz byl dán i na otevřené světlé prostory v přízemí a moderní materiály. Dům je umístěn na horním konci svahu, který pokrývá okouzlující olivový háj a jeho zadní část je do svahu přímo zasazena. Příjezdová cesta k němu je zalitá betonem, kvůli snadnější dostupnosti. Pozemek kolem domu je rovný a najdete zde pergolu s výhledem na Montecchio. Před domem bude postaven bazén, od kterého se otevírají nádherné výhledy na okolní kopce a do přírody. Dům je stále ještě ve výstavbě. Pozemek, který jej obklopuje je rozsáhlý. Spadá do něj na 500 m2 půdy a zeleně. Užitná plocha nemovitosti také není malá a zahrnuje 200 m2. V přízemí byl vybudován otevřený prostor se třemi sadami dveří propojených s venkovním prostorem. Najdete zde obývací pokoj, kuchyni, koupelnu a komoru. Koupelna a komora jsou úhledně umístěny mimo dohled. Kupující se dokonce může rozhodnout, kam umístit kuchyni, a to buď v prostoru s krbem nebo na druhém konci. Je zde možné vytvořit i ložnici. Do prvního patra vede schodiště a najdete zde 3 velké ložnice a 2 prostorné koupelny. Jedna z nich jde přestavět na ensuite k jedné z ložnic. Dále jsou zde dvě úložné skříně. V zadní části vede přístup k velkému prostoru za domem. Nemovitost se nachází v pěší vzdálenosti od nedalekého Montecchia. Starobylé a malebné městečko s různými bary, restauracemi, malými obchody a nádhernou gelaterií je známé pro svůj vynikající olivový olej. Okolní krajina se doslova topí v olivových hájích. Daleku odsud není ani překrásné Orvieto s okouzlujícím historickým centrem, vlakovým nádražím a přístupem na dálnici A1. Je vzdálené pouhých 26 km. V dosahu se nachází i mnoho dalších okouzlujících měst a lokalit. Nejbližší mezinárodní letiště najdete v Perugii (80 km), a Římě (130 km).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247