Zpět na výpis

Dům s pravým toskánským výhledem, Volterra

7 1
ID: IT1046

Toskánské venkovské sídlo s jedinečným výhledem na okolní krásnou krajinu nabízí soukromí a komfort. K dispozici je bazén, terasa a plně vybavené apartmány.

Čtěte více

27 197 500 Kč

1 100 000 €

948 177 £

1 162 684 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velké autentické venkovské sídlo v jedinečné poloze trojúhelníku Volterra, San Gimignano a Siena leží na kopci a nabízí tak úchvatný výhled na okolní krásnou krajinu.

Nemovitost o velikosti 550 m2 je citlivě zrekonstruovaná za použití kvalitních materiálů. K dispozici je 7 apartmánů, nezávislé vytápění, vlastní zahrada, dvůr a parkovací místo. Obydlí je obklopeno krásnou zahradou o velikosti 1 ha, osázenou okrasnými rostlinami. K dispozici je terasa vybavená pro stolování a také bazén o velikosti 7x14 m s výhledem na toskánskou krajinu.

Nemovitost je kompletně oplocena a vybavena bezpečnostními systémy proti vloupání. K nemovitosti se dostaneme po 4 km dlouhé prašné cestě, která je celoročně udržovaná a je sjízdná i s normálním autem. Přímo na této cestě, ale ne blízko domu, je i restaurace.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247