Zpět na výpis

Moderní apartmán v Carlazzu u luganského jezera

3
ID: IT1040

Apartmán na prodej mezi jezery Como a Lugano

Čtěte více

9 024 625 Kč

365 000 €

314 622 £

385 800 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorný apartmán se 3 ložnicemi a zahrádkou v přízemí moderního projektu s důrazem na energetickou úsporu a udržitelnost.

Nemovitost je umístěna 500m od centra městečka Carlazzo v klidné rezidenční čtvrti zalité sluncem. Carlazzo se nachází v krásné přírodě mezi jezery Lugano a Como. Oblast skýtá různorodé možnosti venkovního vyžití a sportů .

Apartmán tvoří vstupní předsíň, obývací pokoj, 3 ložnice, 2 koupelny, prádelna/sklep. K nemovitosti dále patří velká garáž a venkovní parkovací místo. Před domem se nachází příjemná zahrádka o ploše 200m2. Ve ceně nemovitosti je zahrnuta část nábytku.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247