Zpět na výpis

Moderní apartmán s velkou terasou v Desenzano del Garda

2 ano
ID: IT0986

Moderní apartmán u gardského jezera s velkou terasou...

Čtěte více

9 878 700 Kč

390 000 €

333 166 £

415 386 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný moderní byt v jen pár kroků od centra Desenzano del Garda s velikou terasou.

POLOHA: Desenzano del Garda je příjemné a živé městečko na západním břehu gardského jezera. V Desenzanu najdete tři velké pláže ideální pro koupání a vodní sporty - Spiaggia Desanzanino, Spiaggia D'oro, and Spiaggia Porto Rivoltella. Z Prahy se sem dostanete za asi 8 hodin jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento elegantní byt o výměře asi 120m2 se nachází v druhém a posledním patře (bez výtahu) rezidenční budovy. Byt tvoří obývací pokoj se vstupem na velkou terasu s výhledem na jezero, samostatná kuchyně, předsíň, velká koupelna se sprchovým koutem, manželská ložnice s šatnou a druhá manželská ložnice s vlastní koupelnou. K apartmánu patří venkovní parkovací místo a sklípek. Byt je vybaven samostatným topením a klimatizací.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247