Zpět na výpis

Moderní apartmán s velkou terasou v Desenzano del Garda

2 ano
ID: IT0986

Moderní apartmán u gardského jezera s velkou terasou...

Čtěte více

9 642 750 Kč

390 000 €

336 172 £

412 224 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný moderní byt v jen pár kroků od centra Desenzano del Garda s velikou terasou.

POLOHA: Desenzano del Garda je příjemné a živé městečko na západním břehu gardského jezera. V Desenzanu najdete tři velké pláže ideální pro koupání a vodní sporty - Spiaggia Desanzanino, Spiaggia D'oro, and Spiaggia Porto Rivoltella. Z Prahy se sem dostanete za asi 8 hodin jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento elegantní byt o výměře asi 120m2 se nachází v druhém a posledním patře (bez výtahu) rezidenční budovy. Byt tvoří obývací pokoj se vstupem na velkou terasu s výhledem na jezero, samostatná kuchyně, předsíň, velká koupelna se sprchovým koutem, manželská ložnice s šatnou a druhá manželská ložnice s vlastní koupelnou. K apartmánu patří venkovní parkovací místo a sklípek. Byt je vybaven samostatným topením a klimatizací.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247